Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
28/12/2019 - 17:05

Pomagamy Paulince Szkaradek: charytatywny koncert kolęd [WIDEO]

Za nami pierwsza tura Charytatywnego Koncertu Kolęd dla Paulinki Szkaradek. Salę Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu po brzegi wypełnili ludzie, którzy chcą robić coś więcej. Na scenie zagrało ponad 70 wykonawców z całej Polski. Odbyła się także pierwsze licytacja obrazów.

Dziś o godz. 15 odbyła się pierwsza tura Charytatywnego Koncertu Kolęd dla Paulinki Szkaradek. Zagrali dla nas wspaniali wykonawcy z całej Polski. Nie zabrakło scholi dziecięcej i młodzieżowej z parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu, młodzieży z parafii św. Anny z Wadowic Górnych, a także Zespołu Duszpasterstwa Akademickiego Strych. Wystąpiła również gwiazda wieczoru, Paulinka Szkaradek.

O 18 rozpoczął się drugi etap wydarzenia. A już jutro o 12 oraz 15 odbędą się dwie kolejne tury koncertu. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w akcji. Wejściówki czekają na was w kancelarii parafii św. Jana Chrzciciela, możecie je także zarezerwować pod numerem telefonu 535 939 559

Oprócz zbiórki na koncercie, Paulinkę można wesprzeć na pomagam.pl lub licytując piękne rzeczy na aukcji pod tym linkiem. 

[email protected], fot. Julia Kudlik

Charytatywny Koncert Kolęd dla Paulinki Szkaradek




Charytatywny Koncert Kolęd dla Paulinki Szkaradek zgromadził ludzi dobrego serca. Sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu po brzegi wypełniły osoby, które chcą robić coś więcej. Na scenie zagrało ponad 70 wykonawców z całej Polski.






Dziękujemy za przesłanie błędu