Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
17/01/2021 - 12:10

Wielki finał konkursu Miss Polski 2020. Która z finalistek otrzyma koronę?

Już dzisiaj o godzinie 20, odbędzie się gala finałowa konkursu Miss Polski 2020. O koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety powalczą dwadzieścia trzy piękne Polki. Wśród nich są aż trzy reprezentantki z Małopolski. Trzymajcie kciuki!

Już dzisiaj po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Jedna z dwudziestu trzech finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski. W wielkim finale nasze województwo będą reprezentować aż trzy Małopolanki:

- Justyna Haberka z Olkusza, która jest Miss Małopolski 2020


- Żaneta Kotarba z Gdowa, która otrzymała tytuł II Wicemiss Małopolski 2020


- Sandra Naum z Łącza - III Wicemiss Małopolski 2020

Uczestniczki oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019 - Magdalena Kasiborska.

Z powodu pandemii koronawirusa po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Co nie znaczy, że emocje będą mniejsze!

O wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadbają Kortez, Paweł Domagała, Anna Wyszkoni oraz Monika Lewczuk, Paweł Tur i Nick Sincler.

W jury tegorocznej edycji finału Miss Polski 2020  zasiądą: Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University), Viola Piekut (projektantka), Anna Wyszkoni (polska wokalistka), Joanna Liszowska (aktorka), Olga Buława (Miss Polski 2018), Katarzyna Krzeszowska (Miss Polski 2012), Magdalena Kasiborska (Miss Polski 2019) i Elżbieta Sawerska (Miss Polski 2004).  

Podczas gali Miss Polski 2020, finalistki zaprezentują się w kilku pokazach. Zobaczymy je między innymi: w kolekcji casual, strojach kąpielowych, odzieży termicznej oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Uroczysta gala finałowa odbędzie się w tym roku w Warszawie w studiu Cyfrowego Polsatu.

Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży.

Która z pięknych finalistek zwycięży? Przekonamy się już za kilka godzin!

Zobacz więcej zdjęć pięknych Małopolanek, które powalczą o tytuł Miss Polski 2020. Przejdź na kolejną stronę...Dziękujemy za przesłanie błędu