Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
04/03/2020 - 06:30

5 lat temu... Grypa zebrała żniwo, a w Rytrze omal nie doszło do tragedii

Początek marca 2015 roku był bardzo nieszczęśliwy dla kierowców. Na sądeckich drogach doszło do kilku groźnych wypadków. W Rytrze zderzyły się aż trzy samochody, a w Łososinie Górnej młody mężczyzna uderzył autem w ogrodzenie, a wszystko przez środki odurzające. Początkiem marca 2015 roku wzrosła liczba zachorowań na grypę i infekcję grypopodobne, dlatego dyrekcja sądeckiego szpitala była zmuszona do ograniczenia odwiedzin na oddziałach.

Zobacz też Uderzył w ogrodzenie i samochód. Jechał pod wpływem, ale...nie alkoholu

Pięć lat temu w Łososinie Górnej kierujący Oplem 27-latek na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w ogrodzenie jednego z domów. To nie przeszkodziło kierowcy, aby dalej kontynuować jazdę. Nie ujechał jednak daleko. Po kilkunastu metrach samochód ponownie uderzył w ogrodzenie, a następnie w zaparkowanego Seata.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia sprawdzili stan trzeźwości kierowcy Opla. Okazało się, że 27-latek nie spożywał alkoholu. Funkcjonariusze sprawdzili też, czy mężczyzna nie znajduje się pod wpływem narkotyków. Badanie wykonane za pomocą testera narkotykowego wykazało, że w organizmie 27 - latka znajdują się środki odurzające. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)