Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
19/04/2024 - 22:15

Ach ten Kordian! Gwiazdor disco polo z Żeleźnikowej znowu zadziwił fanów

Cała Polska pokochała go za góralskie piosenki śpiewane w klimatach disco polo, ale też za wielkie serce. Kordian, nasz sądecki król disco polo z Żeleźnikowej znany jest z udziału w licznych akcjach charytatywnych, tym razem ruszył z pomocą swojemu małemu imiennikowi, Kordiankowi Oraczowi z Binczarowej. Chłopczyk zmaga się z ciężką chorobą.

I znowu Kordian,  nasz Król Disco Polo, rusza z pomocą

Znany z wielkiego serca Wacław Cieślik włączył się w kolejną akcję charytatywną. Zagra i zaśpiewa dla swojego małego imiennika  Kordianka Oracza z Bińczarowej.

Ciężko chory Chłopczyk, który ma trzy i pól roku, jest pod opieką specjalistów i  wymaga kosztownej rehabilitacji,  na co nie stać jego rodziców.  Dlatego rozpaczliwie próbują zebrać pieniądze na portalu zrzutka.pl, który  opisuje jak bardzo cierpi mały Kordianek.

Czytaj też To były najtragiczniejsze chwile w ich życiu. Ale wydarzył się prawdziwy cud!  

Ma zanik nerwu wzrokowego, niedosłuch obustronny, wadę stopy, napięcie mięśniowe, rozszczep podniebienia podśluzówkowego, częste infekcję dróg oddechowych, alergię pokarmową, astmę oskrzelową, atopowe załapanie skóry, małogłowie, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego, niepełnosprawność intelektualną.

- Mimo wielu chorób i dolegliwości  Kordianek jest uśmiechniętym dzieckiem – mówią jego  rodzice. Czy i oni uśmiechną się po koncercie  charytatywnym  z udziałem Kordiana?

Czytaj też Katarzyna Zielińska w żałobie. Pożegnała małego Wiktorka. „Odleciałeś motylku” [WIDEO] 

Czy artysta otworzą się ludzie serca?

Czytaj też Nowy Sącz. W oknie życia znaleziono noworodka. Chłpoczyk jest zdrowy

Kordian zagra dla małego Kordianka 26 kwietnia w Domu Weselnym Kana w Królowej Polskiej. Pieniądze zebrane podczas pełnej atrakcji imprezy trafią do rodziców chłopczyka.  którzy z taką determinacją walczą o jego zdrowie. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu