Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
19/02/2019 - 10:55

Ale to były huczne urodziny w Chełmcu. Pani Emilia skończyła 100 lat!

Był płonący tort i mnóstwo gości. Takie huczne urodziły obchodziła najstarsza mieszkanka gminy Chełmiec, Emilia Grzybowska z Niskowej. Skończyła dokładnie 100 lat!


Choć właśnie przekroczyła życiową setkę, cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją. Najstarsza mieszkanka gminy Chełmiec, Emilia Grzybowska z Niskowej dochowała się bardzo licznej rodziny. Ma pięcioro dzieci, jedenaścioro wnuków, czternaścioro prawnuków i troje praprawnuków, z których najmłodszy ma osiem miesięcy.

Czytaj też Czy to dobre geny, czy też dobry klimat? Anna Palka obchodziła 101 urodziny

Jaki jest przepis jubilatki na długowieczność?

– Dla mnie jest to po prostu ciężka praca. Nie mam już żadnych planów na przyszłość i bardzo się cieszę, że udało mi się dożyć stu lat – mówiła w rozmowie z reporterem Radia RDN. - Cieszę się też z moich wnuków, prawnuków i praprawnuków. Czego można mi życzyć? Przede wszystkim zdrowia – mówiła Emilia Grzybowska

Urodziny były bardzo huczne. Przybyło mnóstwo gości. Z życzeniami pospieszyli nie tylko najbliżsi, ale też lokalni samorządowcy. Jubilatka oprócz kwiatów i pięknego, płonącego tortu otrzymała list gratulacyjny od małopolskiego wojewody.

[email protected] Fot. UG ChełmiecDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)