Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
01/02/2024 - 10:40

Ale to były urodziny! Maria Opiela spod Limanowej skończyła sto jeden lat. To mama starosty [ZDJĘCIA]

Pogoda ducha, pracowitość i wiara w Bożą Opatrzność. Czy taka jest recepta na długie życie? Doświadcza tego Maria Opiela z Kaniny koło Limanowej, która obchodziła sto pierwsze urodziny!

Jej już nie śpiewają "sto lat"

Niemal każdy słyszy w swoje urodziny wyśpiewane „sto lat”, ale mało komu udaje się dożyć tak sędziwego wieku. Te życzenia spełniły się w przypadku Marii Opieli, mieszkanki  Kaniny koło Limanowej, która z wielką pompą  świętowała swoje  sto pierwsze urodziny!

Powinszowania dalszych, długich lat w zdrowiu i wszelkiej pomyślności złożyli jubilatce między innymi wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut  i limanowski starosta, Mieczysław Uryga,  prywatnie… syn jubilatki.

Czytaj też Wielki romans w filmie. Nie uwierzycie kogo oszołomiła nasza Joanna Kulig z Muszynki [ZDJĘCIA] 

Bogactwo i piękno życia

Ten wiek to nie tylko wyjątkowy jubileusz, ale również czas, w którym może pani patrzeć wstecz z dumą na swoje życie, pełne niezapomnianych chwil, doświadczeń i sukcesów – mówił Jan Skrzekut.  - Niech każdy kolejny dzień przynosi pani zdrowie, siłę i energię do cieszenia się każdą chwilą. Niech te urodziny będą dla pani nie tylko okazją do świętowania, ale również czasem refleksji nad bogactwem życia i jego pięknem. Taki wiek to niesamowity wyczyn, który zasługuje na wielkie świętowanie – dodał wójt.

Czytaj też Ta ulga podatkowa w PIT-ach 2024 pozwoli sporo zaoszczędzić. Nie wszyscy o niej wiedzą 

Kochają ją dzieci, wnuki i prawnuczęta

Maria Opiela doczekała się jedenaściorga wnuków oraz ośmioro prawnucząt.- Jest  pani otoczona troską, ciepłem oraz ogromnym szacunkiem i miłością , którym darzy panią najbliższa rodzina. Gratuluję pięknego jubileuszu, życząc dużo zdrowia i sił na kolejne lata życia – dodał wójt.([email protected])

Maria Opiela spod Limanowej skończyła sto jeden lat
Ależ to były urodziny


Dziękujemy za przesłanie błędu