Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
20/01/2023 - 08:00

Alicja Ruchała i Elżbieta Ruchała: najpiękniejsze sądeckie siostry na tropikalnej wyspie [ZDJĘCIA]

Obydwie są piękne, ale każda z nich wybrała zupełnie inną zawodową drogę. Alicja Ruchała jest modelką, która podbija świat, jej siostra Elżbieta jest sądecką prawniczką. Ostatnio obydwie pozowały fotografom na karaibskiej wyspie Saint Barth, gdzie na zaproszenie Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci, UNICEF wzięły udział w w charytatywnej imprezie. Nie tylko w tym połączyły siły.

Alicja od zawsze chciała być modelką

Alicja Ruchała to gwiazda światowego modelingu. Trafiła na okładki takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar", zdobiła też okładkę „ Playboya”. Sesja z jej udziałem została uznana przez autorów magazynu za jedną z najseksowniejszych.

Mówi się o jej uderzającym podobieństwie do legendarnej francuskiej aktorki Brigitte Bardot, która w latach sześćdziesiątych  uchodziła za symbol seksu. Jednak Alicja Ruchała nie wybrała kariery w świecie kina. Postawiła na świat mody, o czym marzyła od dziecka, potem marzenia zrealizowała.   

Kiedy miałam osiemnaście  lat, wysłałam swoje zdjęcia do warszawskiej agencji, która natychmiast się mną zainteresowała i już po dwóch tygodniach podpisałam kontrakt z agencją w Tokio – mówiła Alicja Ruchała w wywiadzie dla Super Expressu.

czytaj też Superman z Nowego Sącza u boku słynnej supermodelki Anji Rubik! [ZDJĘCIA] [WIDEO]  

W rozmowie z gazetą podkreśla, że do wszystkiego doszła sama.- Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni.

Piękna Alicja nieustannie jest na topie. Osiągnęła sukces w Rosji, Turcji, Japonii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku.

czytaj też Najpierw Magister Mors zszokował całą Polskę, teraz w Nowym Sączu zszokowali Magistra Morsa  

Elżbieta od zawsze chciała być prawnikiem

Równie piękna jest mieszkająca w Nowym Sączu siostra Alicji, Elżbieta Ruchała, która obrała zupełnie inną zawodową drogę. Jest prawnikiem.  Choć nie ustępuje w urodzie swojej siostrze, nigdy nie myślała o tym, żeby spróbować swoich sił na wybiegu.

czytaj też Nie uwierzycie jaki prezent na czterdzieste urodziny sprawiła sobie Joanna Kulig [ZDJĘCIA]

Nigdy mnie to nie interesowało. Alicja już od dziecka mówiła, że chce być modelką – zdradzała Elżbieta Ruchała w rozmowie z "Sądeczaninem". - A ja przejawiałam zupełnie inne zainteresowania. Zawsze mówiłam, że będę prawnikiem i byłam zupełnie inna niż moja siostra.

Kiedy patrzę z perspektywy czasu, wszystkie nasze pomysły z dzieciństwa zrealizowałyśmy w dorosłym życiu. W czasach, kiedy moja siostra mówiła, że będzie modelką, większość ludzi w Polsce, tak naprawdę nie wiedziała co to jest modeling. Nie było ani Instargrama, ani Facebooka, ani kolorowych gazet – mówiła prawniczka.

czytaj też Doda przyjechała do nas na narty ze swoim chłopakiem spod Sącza. Darek jest w niej zakochany po uszy? [ZDJĘCIA] 

Siostry połączyły siły

Ostatnio obydwie  piękności pozowały fotografom na  karaibskiej wyspie Saint Barth, gdzie na zaproszenie Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) wzięły udział w   w charytatywnej imprezie.

Bywa, że urodziwe siostry łączą też siły. Swojego czasu "Gazeta Wyborcza" informowała o sądowej batalii, która od kilku lat toczy się między modelką i sądecką mecenas, a architektką odpowiedzialną za urządzenie apartamentu Ruchały na warszawskim Powiślu.

czytaj też Piękna żona miliardera, właściciela krynickiego hotelu, ma życie jak w bajce? [ZDJĘCIA] 

Nie brak głosów, że to cena za sławę pięknych sióstr, a nieznana nikomu dekoratorka w ten sposób chce zyskać na rozgłosie. - W tej sprawie ruszyło już szereg procesów karnych i cywilnych. A przeciwko dekoratorce toczą się postępowania egzekucyjne.  ([email protected]) fot.

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia Alicji Ruchały. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu