Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
24/05/2019 - 14:50

Artystki pokochały Michała Szczygła. Chcą spiewać z nim w duecie

Młodzi artyści Michał Szczygieł i Saszan na antenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali akustyczną wersję „Wystarczy”. Utwór, w którym artystka nie wyobrażała sobie innego gościa niż sądecki piosenkarz, pochodzi z jej albumu „Hologram”.

W kwietniu 2019 roku Saszan czyli Roksana Pindor nagrała akustyczną wersję piosenki „Wystarczy”. Do nagrania utworu i teledysku zaprosiła Michała Szczygła, finalistę „Voice of Poland”. Wokalistka nie wyobrażała sobie duetu z nikim innym, niż sądecki artysta, który znakomicie radzi sobie w klimatach reggae.

„Wystarczy” to utwór o długo oczekiwanej stabilizacji. O momencie, w którym człowiekowi zaczyna się układać i chce, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

Klip teledysku zrealizował Maks Grela w studio Universal Music Polska. Utwór zadebiutował w piątek, 24 maja na antenie telewizji śniadaniowej DDTVN.

Saszan jest charyzmatyczną wokalistką, autorką tekstów i youtuberką młodego pokolenia. W mediach zaistniała w 2013 roku dzięki piosenkom, które publikowała w sieci.

Serca nastolatków zdobywa muzyką i interesującym vlogiem, a także oryginalnym stylem bycia oraz niezapomnianym udziałem w „Celebrity Splash”.

16 września 2014 roku ukazała się jej debiutancka płyta „RSP”, która błyskawicznie znalazła się w gronie najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Michał Szczygieł ma 20 lat, pochodzi z Nowej Wsi (gmina Łabowa). W dzieciństwie trenował piłkę nożną. Uczestniczył w ósmej edycji The Voice of Poland", zajął ostatecznie trzecie miejsce.

Po programie wydał debiutancki singel "Nic tu po mnie", który ma już ponad 14 mln odsłon. 15 listopada 2018 ukazał się jego drugi, solowy singiel „Będzie, co ma być”.

Wokalista nagrał wspólny teledysk z Chiary Grispo, włoską wokalistką.  Piosenka nosi tytuł "Since You Left Me". Opowiada historię dziewczyny, która oznajmia, że nie zamierza uzależniać swojego szczęścia od faktu bycia w związku.

Artysta był nominowany do nagród: Sądeczanina Roku 2017 Fundacji Sądeckiej i Fryderyka 2019 w kategorii "Utwór roku" za „Nic tu po mnie”.

(MK) fot. screen aut. DDTVNDziękujemy za przesłanie błędu