Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
23/03/2022 - 20:45

"Bajka", czyli premiera singla Wiktorii Tracz w języku polskim już 6 kwietnia!

19-letnia wokalistka Wiktoria Tracz wydała nowy singiel „Bajka”. Jego premiera już 6 kwietnia. Po dłuższym okresie pisania piosenek po angielsku, ta najnowsza ukaże się w języku polskim.

Wiktoria Tracz ma dziewiętnaście lat, znana jest z programu The Voice Kids. Artystka pochodzi z Nowego Sącza, obecnie uczy się w The BRIT School w Londynie. Jest na profilu muzycznym, studiuje wokalistykę, gra też na skrzypcach i pianinie.

Wiktoria bardzo konsekwentnie buduje swoją artystyczną karierę. Młoda wokalistka występuje na muzycznych scenach całego świata i nagrywa utwory, które mają tysiące odtworzeń. 6 kwietnia, po dłuższym okresie pisania piosenek po angielsku, ta najnowsza ukaże się w języku polskim!

- Słuchajcie i oglądajcie mój nowy singiel "Bajka" 6 kwietnia 2022. Po dłuższym czasie pisania piosenek po angielsku w końcu cieszę się, że następny singiel jest właśnie w języku polskim!-napisała Wiktoria Tracz w mediach społecznościowych

-Zapraszam na wszystkie platformy streaming-owe: link do pre-save już w drodze oraz na mój kanał YouTube Wiktoria Tracz, gdzie zobaczycie moją wersję bajki. 

W styczniu 2021 roku Wiktoria Tracz wydała utwór „Scars”, który cieszy się dużą popularnością na YouTube. A pierwsze muzyczne kroki na scenie stawiała na scenie w Krynicy. (MK) fot. plakat singla "Bajka". Dziękujemy za przesłanie błędu