Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
04/03/2021 - 23:35

Bogini spod Tęgoborzy. Piękna modelka Alicja Ruchała podbija Meksyk [ZDJĘCIA]

Kiedy kilka lat temu pojawiła się ma okładce „Playboya”, zyskała miano „nagiej bogini”, a zdjęciowa sesja z jej udziałem została uznana za jedną z najseksowniejszych w magazynie. Jednak to nie Polskę podbija piękna modelka Alicja Ruchała, która pochodzi ze Świdnika koło Łososiny Dolnej. Bardziej jest znana za granicą niż w kraju. Tam też bawi najczęściej.

„Bogini jest naga” taki napis zdobił okładkę „ Playboya”, którego gwiazdą kilka lat temu była piękna modelka spod Tęgoborzy Alicja Ruchała. Sesja z jej udziałem została uznana przez autorów magazyny za jedną z najseksowniejszych.

Wdzięki Ruchały trafiły też na okładki takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar".  Modelka – co podkreśla w licznych wywiadach na swój sukces zapracowała sama .

- Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni – mówiła w wywiadzie dla jednego z tabloidów.

Czytaj też Przystojny fryzjer z Nowego Sącza podbija męskim wdziękiem całą Polskę [ZDJĘCIA]

Od jakiegoś czasu próbuje też swoich sił jako wokalistka. Jej pierwszy singiel "No Longer Want You" ukazał się na początku 2017 roku. Modelka chciała reprezentować Polskę na Eurowizji, jednak do festiwalu się nie zakwalifikowała. Niezrażona niepowodzeniem nagrywa kolejne clipy i nie boi się odważnych stylizacji. W teledysku do utworu "Living My Life" została wystylizowana na lalkę Barbie.

Piękna Alicja  bardziej niż w kraju znana jest za granicą. Podbiła Turcję i Rosję, a jej kariera nabiera szalonego tempa. Ostatnio bawi w Meksyku.

Swoimi zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. [email protected] fot. screnn YouTube, Instagram

Zobacz  najnowsze zdjęcia Alicji Ruchały. Kliknij TUTAJ

 

StronyDziękujemy za przesłanie błędu