Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
24/08/2023 - 16:00

Była małą Wiki z Sącza w The Voice Kids. Nie uwierzycie jak się zmieniła. Wyrosła na piękność i robi karierę [ZDJĘCIA]

Miała piętnaście lat kiedy zawojowała serca widzów programu The Voice Kids. Teraz jest urodziwą dwudziestolatką, która bardzo konsekwentnie buduje swoją karierę. Wiktoria Tracz z Nowego Sącza podbija sieć swoimi własnymi nagraniami, a na Instagramie pokazuje jak z dziecka przeobraziła się w kobietę.

Z Nowego Sącza do Londynu

Jak sobie coś wymyśli, musi to zrobić natychmiast – mówiła  o Wiktorii jej mama,  Danuta Tracz w rozmowie z „Sądeczaninem”.  Kiedy była jeszcze gimnazjalistką, wymyśliła, że z Nowego Sącza wyjedzie do Anglii i będzie szlifować swój muzyczny talent w The Brit School w Londynie, której absolwentką jest słynna Adele, Amy Winehouse i Katie Melua. Ten plan zrealizowała.

Potem zamarzył jej się występ w telewizyjnym, muzycznym show The Voice Kids. Dopięła swego. W programie dotarła do półfinału. Po programie pognała dalej i nagrała w Londynie swój pierwszy singiel, który wyprodukowała wytwórnia Delphy Records.

Czytaj też Zgarnęła koronę najpiękniejszej sądeckiej miss, potem zniknęła. Co się dzieje z Kingą Chomą? [ZDJĘCIA]

Nastoletnia producentka

Nastolatka była współautorką tekstu i muzyki. Piosenka pojawiła się na platformach muzycznych takich jak YouTube, Spotify, Amazon, czy Tidal. Wiktoria nie spoczęła na laurach i znowu zakasała rękawy. Została producentką własnego teledysku, który zrealizowała z pomocą przyjaciół ze swojej angielskiej szkoły.

Potem podbiła sieć nagranym po angielsku singlem po tym tytułem „Scars.  Wkrótce zachwyciła swoich fanów nowym teledyskiem z piosenką „Missing Part”,  do której sama napisała słowa.  To było zupełnie nowe, muzyczne wcielenie młodej, sądeckiej wokalistki. Zdjęcia z kręcenia teledysku Wiktoria pokazała na Instagramie.

Czytaj też Zgarnęła koronę najpiękniejszej sądeckiej miss, potem zniknęła. Co się dzieje z Kingą Chomą? [ZDJĘCIA]

Lubi też mroczne klimaty

Pomysł na tę piosenkę powstał bardzo szybko – mówiła w rozmowie z„Sądeczaninem”  Wiktoria.  - Chciałam zaśpiewać coś w bardziej mrocznym klimacie i producent, z którym współpracowałam nad singlem, świetnie zrozumiał moją ideę. Tekst mówi o części mnie, której czasami mi brakuje. Bywa, że łatwo zagubić się w codziennym życiu. W tym przypadku miłość jest naszym dopełniaczem i pomaga nam wrócić na właściwy tor.  

Czytaj też Maryla Rodowicz za 10 zł, korowód i fajerwerki. Ależ to były dożynki po sądecku! [ZDJĘCIA] 

Czytaj też Przez niedźwiedzia mało nie padli na zawał. Przeżyli horror u nas w górach [WIDEO] 

Teraz kariera dorosłej już Wiktorii Tracz kręci się na całego

Niedawno wydała nowy krążek zatytułowany   "Close".  To mój najnowszy singiel – mówiła w rozmowie z „Sądeczaninem” Jest energiczny, w stylu drum & bass. Chciałam stworzyć  utwór, który porwie do tańca i będzie świetny na wakacyjne szaleństwo!  Piosenka opowiada o tym, że musimy być ze sobą blisko. Życie jest takie szalone i jeśli będziemy mieć wsparcie drugiej osoby, dla nas ważnej, to zrealizujemy swoje cele i marzenia!

Wiktoria robi to z powodzeniem.  Najpierw zamarzyła o The Brit School w Londynie. Teraz rozpoczyna studia magisterskie na uczelni w  Westminster. Będzie nie tylko śpiewać. Stanie się specjalistką  od biznesu w przemyśle muzycznym. ([email protected]) fot.Instagram

Wiktoria pięknieje w oczach. Oto jej niesamowite zdjęcia. Kliknij Tutaj

StronyDziękujemy za przesłanie błędu