Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
23/06/2022 - 07:00

Była małą Wiki z Sącza w The Voice Kids. Wyrosła na piękną gwiazdę [ZDJĘCIA]

Miała piętnaście lat kiedy zawojowała serca widzów programu The Voice Kids. Teraz jest urodziwą dziewiętnastolatką, która bardzo konsekwentnie buduje swoją karierę. Wiktoria Tracz z Nowego Sącza podbija sieć swoimi własnymi nagraniami, a na Instagramie pokazuje jak z dziecka przeobraziła się w kobietę.

Jak sobie coś wymyśli, musi to zrobić natychmiast –mówi o Wiktorii jej mama,  Danuta Tracz. Kiedy była jeszcze gimnazjalistką, wymyśliła, że z Nowego Sącza wyjedzie do Anglii i będzie szlifować swój muzyczny talent w The Brit School w Londynie, której absolwentką jest słynna Adele, Amy Winehouse i Katie Melua. Ten plan zrealizowała.

Czytaj też Piękność spod Nowego Sącza podbija świat. Mówią o niej naga bogini [ZDJĘCIA] 

Potem zamarzył jej się występ w telewizyjnym, muzycznym show The Voice Kids. Dopięła swego. W programie dotarła do półfinału. Po programie pognała dalej i nagrała w Londynie swój pierwszy singiel, który wyprodukowała wytwórnia Delphy Records.

Nastolatka była współautorką tekstu i muzyki. Piosenka pojawiła się na platformach muzycznych takich jak YouTube, Spotify, Amazon, czy Tidal. Wiktoria nie spoczęła na laurach i znowu zakasała rękawy. Została producentką własnego teledysku, który zrealizowała z pomocą przyjaciół ze swojej angielskiej szkoły.

Czytaj też Słynny gwiazdor i modelka zrobili wesele nad Jeziorem Rożnowskim [ZDJĘCIA] 

Potem podbiła sieć nagranym po angielsku singlem po tym tytułem „Scars.  Wkrótce zachwyciła swoich fanów nowym teledyskiem z piosenką „Missing Part”,  do której sama napisała słowa.  To było zupełnie nowe, muzyczne wcielenie młodej, sądeckiej wokalistki. Zdjęcia z kręcenia teledysku Wiktoria pokazała na Instagramie

Pomysł na tę piosenkę powstał bardzo szybko – mówiła w rozmowie z „Sądeczaninem”  Wiktoria.  - Chciałam zaśpiewać coś w bardziej mrocznym klimacie i producent, z którym współpracowałam nad singlem, świetnie zrozumiał moją ideę. Tekst mówi o części mnie, której czasami mi brakuje. Bywa, że łatwo zagubić się w codziennym życiu. W tym przypadku miłość jest naszym dopełniaczem i pomaga nam wrócić na właściwy tor.  

Czytaj też Sądecka milionerka Instagrama Ola Nowak pokazała gorące foty [ZDJĘCIA]

Niedawno pojawiła się jej nowy singiel  zatytułowany „Bajka” , którym promował w Teleexpressie Marek Sierocki.

Zobacz też Najpiękniejsze sądeckie dziewczyny. Te ślicznotki podbiją Instagram [ZDJĘCIA]

- Po dłuższym czasie pisania piosenek po angielsku w końcu cieszę się, że następny singiel jest właśnie w języku polskim!- napisała Wiktoria Tracz w mediach społecznościowych i pewnie już szykuje się do kolejnego, muzycznego przedsięwzięcia.([email protected]) fot. Instagram  

Wiktoria pięknieje w oczach. Oto jej niesamowite zdjęcia. Kliknij Tutaj

StronyDziękujemy za przesłanie błędu