Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
18/04/2021 - 10:55

Chcesz flagę biało-czerwoną? Zgłoś się do harcerzy

Aby otrzymać flagę do domu, trzeba wypełnić internetowy formularz. Zgłoszenia są przyjmowane do 23 kwietnia, a do rozdania jest 1700 flag.

Zgłoś się po flagę biało-czerwoną
1700 flag na 17. rocznicę Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej ufundował małopolski wojewoda, a dostarcżą je chętnym harcerki i harcerze z ZHP Chorągwi Krakowskiej oraz Okręgu Małopolskiego ZHR. Kto pierwszy, ten lepszy, więc lepiej nie zwlekać i zgłosić się, wypełniając ten formularz (kliknij). 1700 Harcerze będą rozwozili flagi od 26 kwietnia do 1 maja 2021 roku.

- Harcerki i harcerze z ZHP Chorągwi Krakowskiej i Okręgu Małopolskiego ZHR, dostarczając flagi, będą zachowywać wszystkie środki bezpieczeństwa w związku z epidemią - zapewnia phm. Maja Pawińska z krakowskiej chorągwi ZHP. I przypomina, że akcja „1700 flag na 17. rocznicę Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej” to już kolejna, wspólna inicjatywa Wojewody Małopolskiego oraz małopolskich harcerzy. W ubiegłych latach, w ramach świętowania Dnia Flagi, został pobity rekord Guinnessa na najdłuższą flagę Rzeczypospolitej. (maja.pawinska@zhp.net.pl)Dziękujemy za przesłanie błędu