Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
25/11/2020 - 22:55

Chłopak z gór wygrał Top Model. Mikołaj podbił serca widzów

Mikołaj Śmieszek, 19-latek z Małopolski, od początku dziewiątego sezonu Top Model szedł przez program jak burza. Chociaż zaczynał jako piłkarz, głosami widzów został wybrany jako najlepszy model TVN-owskiego reality show.

Fot. Instagram Mikołaj Śmieszek

Zwycięzca reality show emitowanego przez TVN pochodzi z miejscowości Rabka-Zdrój. Jak wielokrotnie wspominał w trakcie programu, jest bardzo związany ze swoją małą ojczyzną. W trakcie jego pierwszych zmagań z modelingiem towarzyszyła mu cała Polska, ale sam Mikołaj włożył dużo pracy, aby dostać się do finału programu.

Mikołaj Śmieszek przyszedł do programu Top Model jako piłkarz, któremu nie powiodła się kariera. Przeczytaj więcej: Przystojny chłopak z gór chce zostać top modelem. W trakcie rywalizacji w reality show Mikołaj wygrał aż cztery panele, co oznacza, że dokładnie tyle razy okazał się najlepszy na sesji lub podczas głównego zadania.

Jurorzy show wielokrotnie podkreślali jak dużą pracę wykonał 19-latek. Mikołaj urzekł ich swoją charyzmą, poczuciem humoru, ale także profesjonalnym zachowaniem podczas sesji. Chłopak z naszego regionu dał się poznać jako odważna osoba, bo żadne zadanie, nawet wymagające wysokiej sprawności fizycznej, nie stanowiło dla niego przeszkody.

Również w trakcie greckiego Fashion Weeku poradził sobie bardzo dobrze, co pozwoliło mu awansować do finału. W środowy wieczór stanął na scenie wraz z Weroniką Kaniewską oraz Patrycją Sobolewską. Widzowie reality show wybrali go jako najlepszego modela w głosowaniu SMS. Główną nagrodą dla zwycięzcy programu jest 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modeli i modelek. Kariera chłopaka z gór dopiero się rozkręca - już w czwartek będzie gościem programu Dzień Dobry TVN. (s.siwulska@sadeczanin.info, fot. Mikołaj Śmieszek Instagram)Dziękujemy za przesłanie błędu