Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
15/05/2024 - 07:40

Co ona takiego w sobie ma! Cudowna dziewczyna z Nowego Sącza oczarowała cały świat [ZDJĘCIA][WIDEO]

I znowu była najlepsza. I znowu wspaniale wyrzeźbionymi kształtami zdeklasowała wszystkie konkurentki. Patrycja Słaby z Nowego Sącza znowu stanęła na podium. I to jakim!

Tylko pozornie jest krucha i delikatna

Wydaje się drobna i delikatna, ale w bikini odsłania wspaniale wyrzeźbione kształty. To zasługa regularnych ćwiczeń na siłowni, co zaprowadziło ją na najwyższe miejsce na podium. W swojej kolekcji  ma już tytuły mistrzyni świata oraz dwukrotne Mistrzostwo Europy.

Czytaj też Olśniewa urodą i talentem. Śpiewająca lekarka spod Limanowej robi furorę w internecie [ZDJĘCIA] 

Sukces, goni sukces

Patrycja Słaby zachwyca swoją urodą i zgrabną sylwetką. Sukces, goni sukces.  Teraz zaliczyła udany debiut w najwyższej lidze Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness — Elite Pro.  I to jaki!
- Wygrałam z aktualną Mistrzynią Świata oraz z Mistrzynią Świata sprzed  dwóch  lat -  cieszy się ze zwycięstwa na Instagramie. To dla mnie największy sukces w sportowej karierze.
Jak dodaje, za każdym sukcesem stoją ludzie i choć – co podkreśla  -  startuje w sporcie indywidualnym, na te zwycięstwa pracuje zespół ludzi. 

Pierwsze skrzypce w teamie gra trener Patrycji, Akop Szostak, który jest uznanym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, także kulturystą i trenerem personalnym. To właśnie jemu Słaby  jest szczególnie wdzięczna. - Dziękuję, że jesteś i znosisz mnie na co dzień, a zwłaszcza przed zawodami -  napisała na swoim fanpage’u.

Czytaj też To prawdziwa sensacja. Doda przyjechała do swojego chłopaka spod Łącka? [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Wielka duma trenera

I Szostak cieszy się ze zwycięstwa swojej podopiecznej. - To dla mnie bardzo ważny dzień, ponieważ Patrycja to takie trochę moje dziecko. Widziałem, jak dorasta, wychodzi za mąż. Nie wiem, ile zdobyliśmy już razem tytułów, ale było ich mnóstwo – czytamy w poście zamieszczonym na Instagramie.   

Czytaj też Nasza sądecka orkiestra straży granicznej dała czadu na krakowskim lotnisku. Pasażerów zamurowało! [WIDEO][ZDJĘCIA] 

Niedawno  nasza mistrzyni obchodziła  dwudzieste szóste urodziny.  Przy tej okazji pochwaliła się na filmiku okazałym tortem.  

Czytaj też Supergwiazda telewizji z niewielkiej wsi koło Limanowej. Tego nie wiecie o prywatnym życiu Doroty Gawryluk


Nasza sądecka piękność chętnie prezentuje też całą kolekcję zdjęć, na których widać jej wyrzeźbione treningami kształty.([email protected]

Zobacz na następnej stronie  najlepsze filmiki i zdjęcia pięknej Patrycji. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu