Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
30/11/2020 - 21:35

Coś nieprawdopodobnego! Ten scenariusz napisało życie [ZDJĘCIA]

Ten scenariusz napisało życie! Po tygodniu poszukiwań odnalazła się maleńka Lily, suczka, która niedawno trafiła do wymarzonego domu. Kilka dni temu zaginęła. Wzięła w niej górę jej dzika natura. Po tak długim czasie Lily sama wróciła do swojego nowego domu.

W jej poszukiwania zaangażowanych było wiele osób. W Nowym Sączu pojawiły się plakaty o zaginionym piesku z prośbą o pomoc. Nowa właścicielka Lily i wolontariusze z Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach nie tracili nadziei, że suczkę uda się odnaleźć. Portal Sądeczanin.info też od strony medialnej zaangażował się w poszukiwania małej kruszynki. Kilka dni temu pisaliśmy o jej zaginięciu.

Czytaj także: Pomóżcie odnaleźć nieufną Lily! Psinka zaginęła [ZDJĘCIA]

Ludzie, którzy zaangażowani byli w szukanie Lily wiedzieli, że nadzieja umiera ostatnia. I mieli rację.

Po tygodniu poszukiwań Lily się znalazła. Miłość zwyciężyła strach i dzikość. Ktoś zapyta, dlaczego dzikość? Otóż ta mała psinka do tej pory, jak pisaliśmy nie miała łatwego życia. Kiedy trafiła do Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach nazywana była przez pracowników i wolontariuszy Królową Lasu. To w takich leśnych ostępach przez pewien czas mieszkała.

Czytaj na następnej stronie TUTAJ

Coś nieprawdopodobnego! Ten scenariusz napisało życie
Ten scenariusz napisało życie! Po tygodniu poszukiwań odnalazła się maleńka Lily, suczka, która niedawno trafiła do wymarzonego domu. Kilka dni temu zaginęła. Wzięła w niej górę jej dzika natura. Po tak długim czasie Lily odnalazła swój nowy dom.


Dziękujemy za przesłanie błędu