Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 lipca. Imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana
01/12/2019 - 10:40

Czegoś takiego w Krynicy jeszcze nie było. Pijalnia Główna jak cyrk [ZDJĘCIA]

Andrzejki z ChillOut Vibes Circus of Magic to niepowtarzalna impreza, która zawitała w ostani dzień listopada do krynickiej Pijalni Głównej i zmieniła ją w cyrk. Nie zabrakło pokazów iluzjonistycznych, fire show, elektronicznej muzyki oraz konkursów z nagrodami.

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju zmieniła się w cyrk. Zorganizowano w niej andrzejki z ChillOut Vibes Circus of Magic,niesamowite  i niezapomniane show. 

Pomysłodawcy wydarzenia zapewnili magiczny klimat, szereg atrakcji oraz cyrkową dekorację. Stworzyli nadzwyczajny i unikalny klimat świata cyrku i magii, połączony z elektronicznymi dźwiękami prezentowanymi przez DJ-ów.

Nie zabrakło pokazu wybitnego portugalskiego iluzjonisty, specjalizującego się w karcianych sztuczkach, a także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

O muzykę klubową w trakcie trwania imprezy zadbało  aż sześciu DJ-ów, którzy przygotowali na tę okazję specjalne sety w stylu HOUSE, CHILL HOUSE, EDM. Jest to rodzaj muzyki elektronicznej, tanecznej, odpowiedniej dla każdej grupy wiekowej.

W Pijalni pojawiły się loże oraz miejsca siedzące w wydzielonych strefach relaksu. Organizatorzy zapewnili dwa w pełni wyposażone bary oraz strefę gastronomiczną, w której można było zakupić ciepłe posiłki.

Pierwszy Magic Circus powstał w 1982 roku, w jednym z najbardziej znanych meksykańskich klubów nocnych. Koncerty rockowe i popowe z artystami, tancerzami, muzyka najpopularniejszych DJ-ów stały się znakiem rozpoznawczym tego miejsca. Na przełomie lat 80-tych i 90-tych XX wieku chętnie odwiedzali je celebryci.

Klub był kompleksem trzech obiektów: „Magic Circus”, głównego klubu, „Privilege”, prywatnego klubu członkowskiego oraz „Rock Garage”, później nazwanego „Dynamo Garage”. Zamknięty został w latach 90.XX wieku.

Organizatorem wydarzenia: Andrzejki z ChillOut Vibes Circus of było Uzdrowisko Krynica-Żegiestów, a wykonawcą ChillOut Vibes – stowarzyszenie prowadzące działalność kulturalno-rozrywkową na rzecz lokalnej społeczności. Patronat medialny: Sądeczanin.info

(MK) fot aut

Czegoś takiego w Krynicy jeszcze nie było. Pijalnia Główna jak cyrk
Andrzejki z ChillOut Vibes Circus of Magic to niepowtarzalna impreza, która zawitała (30 listopada) do krynickiej Pijalni Głównej i zmieniła ją w cyrk. Nie zabrakło pokazów iluzjonistycznych, fire show, elektronicznej muzyki oraz konkursów z nagrodami.


Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021