Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
04/01/2020 - 08:30

Daje czadu! Kordian wyprawił się do Ameryki po nową furę?

Czy znany z zamiłowania do amerykańskich aut król disco polo z Żeleźnikowej Wielkiej wybrał się za ocean po nową luksusową brykę? Wacław „Kordian” Cieślik od Sylwestra bawi w Chicago i odwiedza samochodowe salony. Ale jakie!

Największe discopolowe polskie gwiazdy bawiły tłumy na plenerowych scenach podczas sylwestrowych koncertów,  a nasz gwiazdor z Żeleźnikowej Wielkiej, korzystając z tego, że nie ma już wiz do Stanów Zjednoczonych, wyprawił się do Chicago.

Czytaj też Dla fanów to może być szok. Wacław Cieślik chce uśmiercić Kordiana? [WIDEO]

Swoją podróż relacjonuje na Facebooku.  Kordian po prostu szaleje i spełnia marzenia. Jako muzyk nie odmówił sobie wizyty w najsłynniejszym sklepie z instrumentami “Gitar center”. Wyszedł stamtąd z nowym saksofonem! – donoszą plotkarskie portale.

To jednak nie wszystko. Kordian to zapalony fan amerykańskiej motoryzacji. Czy gwiazdor pojechał do Chicago po nową furę? Muzyk z zachwytem relacjonuje swoją wizytę w salonie, gdzie można kupić stylowe auta.

czytaj też Kordian sam złożył sobie auto: klimat z lat dwudziestych

Czy muzyk już wybrał coś dla siebie, tego nie zdradza. Byłby to już kolejny samochód.  W jego garażu w Żeleźnikowej stoją dwie limuzyny: Lincoln i Chrysler oraz furgon Chevroleta. Ma też klasyczny automobil, który samodzielnie złożył. Czy teraz przybędzie do kolekcji kolejne luksusowe auto?

[email protected] fot. facebookDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe