Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
30/07/2020 - 15:10

Dbamy o zdrowie naszych Czytelników nie tylko na łamach "Sądeczanina"

Zdrowie to dla nas nie tylko artykuły i materiały wideo na łamach miesięcznika "Sądeczanin" i serwisu Sądeczanin.info. To także dbałość o narzucone pandemią wymogi przy kontaktach z naszymi Czytelnikami w redakcji. Stosujemy się do wszelkich zasad, dlatego, by wizyta w "Sądeczaninie" była dla każdego bezpieczna.


Z radością witamy naszych gości w "Sądeczaninie", jednak by każda wizyta była bezpieczna, stosujemy wszystkie możliwe środki higieny. Klamki i poręcze są odkażane kilka razy dziennie, pomieszczenia wietrzone, podczas zebrań i spotkań stosujemy dystans nakazany wewnątrz pomieszczeń. Z naszymi gośćmi rozmawiamy, używając maseczek bądź przyłbic, jeśli nie jest to rozmowa przed kamerą. Podobny reżim panuje podczas wewnętrznej pracy redakcyjnej.

W budynku przy ul. Barbackiego 57 nieco trudniej się do nas dostać, bo każda z organizacji tu działających chce zapewnić każdemu maksimum bezpieczeństwa - stąd prośba o korzystanie z domofonu, podawanie nazwiska osoby, z którą jesteśmy umówieni, odkażanie dłoni przed wejściem. O części spraw, które na to pozwalają, rozmawiamy przez telefon. W zakładce "kontakt" znajdziecie Państwo numery (także komórkowe) naszych dziennikarzy.

Czasy pandemii, wzrost liczby zachorowań jaki dotknął Sądecczyznę i spodziewana w całym kraju druga fala koronawirusa sprawiają, że coraz więcej z nas nie chce biernie przyglądać się rozwojowi wypadków. Im staranniej dbamy o swoje zdrowie, im poważnie traktujemy zdrowie innych, tym większą mamy szansę na szybsze pokonanie zarazy. (tomasz.kowalski@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu