Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
15/10/2018 - 19:00

Do końca zbiórki tylko 6 dni. Norberta wspierają finalistki Miss Polski

Norbert Gumola to 12-letni superbohater z Mochnaczki Niżnej, który po raz kolejny walczy z najgroźniejszym dziecięcym nowotworem – neuroblastomą. Leczenie jest bardzo kosztowne i niestety wciąż brakuje na nie funduszy.

Neuroblastoma zabrała chłopcu  beztroskie dzieciństwo, uśmiech i zabawę. - Nie pozwólmy, by zabrała Mu także pragnienia przyszłości i marzenia o pracy w policji kryminalnej – mówią finalistki.-  Nasz 12 – letni,  bohater już dziś wie, czego chce od życia. Wierzy także, że niemożliwe nie istnieje i, że dzięki pomocy dobrych ludzi uda mu się spełnić swoje największe życzenie – odzyskać zdrowie!"

Jedynym ratunkiem dla Norberta są pieniądze. Finalistki zachęcają na swoich profilach w mediach społecznościowych do wpłat na konto lub chociaż udostępniania linku do zbiórki. Wiedzą, że Internet ma ogromną moc, a wspólnymi siłami można zrobić naprawdę wiele!

Największym wrogiem chłopca, poza chorobą, jest uciekający czas. Do końca zbiórki zostało jedynie 6 dni!!! Powalczmy razem o życie i marzenia Norberta  https://www.siepomaga.pl/zycie-norberta

Na stronie SiePomaga do tej pory uzbierano nieco ponad 408 tysięcy złotych tj. 50. 1 proc. Sumę tę wpłaciło 16 930 osób.

(MKA) fot.info. prasowa biuro Miss Polski 2018Dziękujemy za przesłanie błędu