Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
07/12/2019 - 08:00

Do nich też przyszedł Mikołaj

We czwartek w świetlicy na osiedlu Nawojowska odbyły się mikołajki. Każde dziecko otrzymało słodki upominek, nie zabrakło też tańców, zabaw i animacji.

Nie tak dawno, bo w czerwcu, podczas festynu wiceprezydent Magdalena Majka w obecności przewodniczącej zarządu osiedla Bogumiły Pawlikowskiej, prezesa STBS-u Jacka Żelasko oraz radnego Tadeusza Gajdosza, dokonała otwarcia świetlicy osiedlowej. Budynek jest miejscem przeznaczonym nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży oraz osób starszych. W budynku odbywają się zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży, czy spotkania seniorów. 

Mikołajki zorganizował Zarząd Osiedla Nawojowska. Zabawy i animacje prowadziła Dorota Wołoszczuk, która za ramienia Urzędu Miasta prowadzi świetlicę. Nie zabrakło też wolontariuszy z Sursum Corda, którzy służyli pomocą podczas wydarzenia. Na świetlicy zebrało się ponad 30 dzieci, każde z nich otrzymało od Mikołaja słodki upominek. 

- Bardzo się cieszę, że tyle dzieci wzięło udział w naszym spotkaniu Mikołajkowym. Widać, że nasza świetlica żyje i cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców – powiedziała Bogumiła Pawlikowska. 

d.kudyba@sadeczanin.info, fot. Mirosław Kwolek

Tutaj też był Mikołaj
We czwartek w świetlicy na osiedlu Nawojowska odbyły się mikołajki, każde dziecko otrzymało słodki upominek, nie zabrakło też zabaw i animacji.


Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021