Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
20/11/2022 - 10:00

Dominik Dudek ma najlepszy głos w Polsce! Po ogłoszeniu zwycięstwa ściągnął czapkę

Dominik Dudek, mieszkaniec Pasierbca (powiat limanowski) wygrał 13. edycję „The Voice of Poland”! W finałowym odcinku nie miał sobie równych – to na niego postawili widzowie.

Zobacz również: Nasz Dominik przeszedł do finału! Jego piosenka może stać się radiowym hitem

Dominik Dudek – kim jest

Dominik Dudek pochodzi z Pasierbca koło Limanowej. Miłość do muzyki Dominik wyniósł z domu. W młodości w jego rodzinie i sercu królował folklor. Studia na Akademii Muzycznej pozwoliły mu otworzyć się na różne style muzyczne.

Sądeczanie znają Dominika z zespołu Redford. Członkowie zespołu gościli w studiu „Sądeczanina” po premierze utworu „Drzazgi”. Zobacz więcej tutaj: Poznajcie chłopaków z zespołu Redford. Wrócili na polską scenę muzyczną z „Drzazgami”

28- letni Dominik na co dzień związany jest z branżą budowlaną. Jurorzy „The Voice of Poland” podkreślają, że „branża budowlana musi odpuścić sobie Dominika, ponieważ branża muzyczna go potrzebuje”. W programie trafił do drużyny chłopaków z zespołu Afromental – Barona i Tomsona.

Jako jedyny z trzech sądeckich uczestników tegorocznej edycji „The Voice of Poland” przeszedł etap bitwy na głosy i śpiewająco doszedł do finału programu.

Zwycięzca „The Voice of Poland”

Do finału przeszli także: Łukasz Drapała, Konrad Baum oraz Ewelina Gancewska. To głosy widzów wskazywały, kto ma pożegnać się z programem, a kto może dalej walczyć o zwycięstwo. Pierwsza z programu odeszła Gancewska.

Z trzech mężczyzn widzowie opowiedzieli się za Łukaszem i Dominikiem. Ostatecznie chłopak z Sądecczyzny zgarnął największą liczbę głosów od publiczności. Wcześniej Dominik obiecał przed kamerami, że jeśli zwycięży 13. edycję „The Voice of Poland”, ściągnie czapkę. Namawiali go do tego prowadzący.

Jak obiecał – tak zrobił. Przez kilka sekund widzowie mogli zobaczyć fryzurę Dominika na antenie TVP2. – Dziękuję, obiecuję, że zrobię wszystko, aby ta muzyka popłynęła dalej, a zwłaszcza do waszych serc – mówił sądeczanin, dziękując publiczności i wszystkim, którzy go wspierali. ([email protected], fot. Facebook – The Voice of Poland)Dziękujemy za przesłanie błędu