Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
14/01/2023 - 17:10

Dominik Dudek z Limanowej po The Voice of Poland jak burza idzie po sławę... za granicą

Był najlepszy. Talentem pokonał wszystkich muzycznych rywali w bijącym rekordy oglądalności telewizyjnym show The Voice of Poland. Teraz zaczął się jego marsz po sławę i skok na głęboką wodę. Czy Dominik Dudek z Limanowej będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji 2023.

Wystartuje w Eurowizji?

Czy po wygranej w The Voice of Poland Dominik Dudek z Limanowej wypłynie na szersze, międzynarodowe wody? Niewykluczone, że to on będzie reprezentował nasz kraj w tegorocznym konkursie Eurowizji.

O tym, że chciałby stoczyć międzynarodową bitwę na głosy mówił w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. - Mam już takie piosenki, które może by się nadały. Jasne, że bym chciał. To jest idealne miejsce, aby zrobić karierę poza granicami Polski, a ja zawsze o tym marzyłem.

czytaj też Piękna żona miliardera, właściciela krynickiego hotelu, ma życie jak w bajce? [ZDJĘCIA]

Czy to marzenie się spełni?

Na portalu eurowizja.org już pojawiła się lista potencjalnych kandydatów, wśród których wymienia się także Dominika Dudka.

- Pomimo zainteresowania ze strony artysty, nie wiadomo, czy zdecyduje się wysłać zgłoszenie do Telewizji Polskiej – pisze serwis, który zauważa taki scenariusz za bardzo prawdopodobny, ponieważ wokalista podpisał kontrakt z Universal Music Group, współpracującą  z publicznym nadawcą relacjonującym konkurs Eurowizji.

czytaj też Doda przyjechała do nas na narty ze swoim chłopakiem spod Sącza. Darek jest w niej zakochany po uszy? [ZDJĘCIA] 

Prawie rozminął się ze szczęściem

Po wygranej w The Voice of Poland kariera Dominika Dudka nabiera przyspieszenia, a tak niewiele brakowało, żeby zwycięzca wielkiego muzycznego show rozminął się ze swoim sukcesem. Do tej pory Dominik Dudek spełniał się w zespole Redford. Na Youtube można odnaleźć sporo ich piosenek, a najpopularniejszym singlem grupy jest numer "Drzazgi". Jeszcze wcześniej na talencie Dudka poznał się szkocki wokalista i producent Edwyn Collins, który w przeszłości nagrał światowy przebój "A Girl Like You". Ostatecznie jednak  współpraca artystów nie przyniosła oczekiwanych efektów.ytaj też 

czytaj też Wierzyć, nie wierzyć… katastroficzne przepowiednie jasnowidzów na 2023 z antychrystem w tle

- Przez te niepowodzenia byłem bliski porzucenia marzeń o muzycznej karierze. Odwiodła mnie od tego  moja dziewczyna, Ola. To ona mnie namówiła żebym  zgłosił się do programu. Wysłała za mnie zgłoszenie – opowiadał Dominik Dudek i zdradził, że z ukochaną poznali się przez internet, na portalu randkowym. -To jest dziewczyna, z którą chcę spędzić resztę życia – zapewnia. Czyżby szykowało się wesele? ([email protected])

.


Dziękujemy za przesłanie błędu