Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
10/09/2018 - 14:30

Ewy Minge haute couture w Krynicy. Kolekcja z mgły, chmur i łabędziego puchu

W lipcu tego roku kolekcja Ewy Minge, zainspirowana „Jeziorem Łabędzim” miała swoją premierę w Paryżu. W ostatni weekend znana na całym świecie projektantka mody pokazała ją również w Krynicy-Zdroju. W postaci łabędzi wcieliły się tancerki krynickiego Zespołu Tańca Artystycznego Miniatury.

Polska premiera kolekcji Jezioro Łabędzie odbyła się podczas tajemniczego weekendu magii w Krynicy. - Luksus,  jakim jest wysokie krawiectwo czyli haute couture potrzebuje specjalnej oprawy. W Paryżu była to kultowa sala Imperial w zjawiskowym hotelu Westin Paris, zaś w Polsce urzekła mnie  niezwykła atmosfera i położenie Czarnego Potoku . – wyznaje Ewa Minge, która kilka dni wcześniej uczestniczyła w panelu Forum Ekonomicznego. Mówiła wtedy o kreatywności, że można ją rozwijać również w tak małych ośrodkach, jak Krynica czy Pszczew, gdzie obecnie mieszka.

 Ewa Minge pokazała bardzo piękną, zwiewną i kobiecą kolekcję w tonacji bieli, czerwieni i czerni. Sukienki zainspirowane łabędzią elegancją, gracją, które niekoniecznie może założyć tylko panna młoda. Oprócz tego spodnie długie i krótkie, a do nich żakiety w pastelowych barwach.

Kolekcja spotkała się z ogromnym aplauzem oglądających. Wśród zaproszonych gości były m.in.: wokalistka Anna Jurksztowicz, aktorki Anna Korcz i Grażyna Wolszczak oraz dziennikarka telewizyjna Joanna Racewicz.

Ewa Minge zapowiada, że krynicki pokaz jest wstępem do przyszłorocznego, styczniowego,  który rozpocznie świętowanie 30 lecia marki Eva Minge.

(MKA) fot. aut.

Krynicki pokaz Ewy Minge. Kolekcja z mgły, chmur i łabędziego puchu
Ewa Minge zaprezentowała w Krynicy swoją nową kolekcję. Kreacje kosztują fortunę.


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020