Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
28/01/2023 - 17:50

Ferie 2023 na Sądecczyźnie: najlepsze miejscówki na zimowy weekend

Ostatni szkolny dzwonek ogłaszający rozpoczęcie ferii zimowych w naszym województwie już zabrzmiał. W których miejscowościach można spędzić przyjemny weekend ze śniegiem? Sprawdźcie nasze propozycje.

1. Krynica-Zdrój

Na tej liście nie mogło zabraknąć sądeckiego uzdrowiska, które w wakacje przyciąga tłumy kuracjuszy, a w zimie – miłośników białego szaleństwa.

Krynica-Zdrój uznawana jest przez wielu turystów za prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów. Do wyboru sportowcy mają kilka stacji narciarskich. Pogoda w naszym powiecie jak na razie sprzyja całodniowemu szusowaniu po stokach.

W czasie wypadu do Krynicy-Zdroju koniecznie trzeba zaliczyć podróż kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką. Ci, którzy spragnieni są zimowych widoków będą pod wrażeniem wieży widokowej wraz ze ścieżką położoną wśród koron drzew.

A wieczorem, kiedy zmęczy Was zimowe szaleństwo można przespacerować się klimatycznym deptakiem w centrum miasta.

Ceny za pokój dla dwóch osób dorosłych na weekendowy zimowy wypad (od 3 do 5 lutego) zaczynają się od 300 złotych (według aplikacji Booking). Koszt noclegu zależy od standardu hotelu, który wybierzemy. Wypoczynek w pięciogwiazdkowych hotelach może nas kosztować nawet 2 tysiące złotych.

Przejdź na kolejną stronę.Dziękujemy za przesłanie błędu