Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
30/07/2017 - 06:00

Fotozagadka odgadnięta. Kto wygrał unikalny kubek "Sądeczanina"?

Gdzie ustawiony został ten oryginalny przedmiot? Rozpoznajecie czym on jest i w jakim miejscu stoi?

W której z galerii stoi ta instalacja? A może to rzecz całkiem użytkowa i wcale nie zdobi żadnego z przybytków sztuki? Jeśli rozpoznajecie tę konstrukcję, napiszcie na adres: [email protected]. Dla osoby, która poda najwięcej szczegółów, unikalny kubek "Sądeczanina: w nagrodę. Zdecydujemy w niedzielę o godz. 16. (kt) Fot. TK

Bardzo dziękujemy za odpowiedzi. W zdecydowanej większości były poprawne, choć kilka osób próbowało strzelać - jak się nam początkowo wydawało. Jednak w świetle jednego z wyjaśnień może się okazać, że niemal wszystkie informacje były poprawne. Ale po kolei: TEN przedmiot to rzeczywiście całkiem użytkowy stolik, ustawiony na stacji paliw Bliska w Cyganowicach, przy trasie między Starym Sączem a  Barcicami.

Wszystko wydawałoby się więc proste, ale... Dowiedzieliśmy się od Was, wielu nowych rzeczy. Na przykład że to silnik od Audi, że widlasta szóstka, ale przede wszystkim tego, że firma, która ustawiła go u siebie, robi takie również na zamówienie. Stąd rzeczywiście mogliście w dobrej wierze podawać inne adresy. No, ale akurat TEN stoi w sklepie na stacji paliw : )

Dobrze, teraz najważniejsze. Naprawdę fajny kubek, zaprojektowany i wykonany specjalnie dla "Sądeczanina", przyznajemy panu Aleksandrowi, bo to on udzielił nie tylko precyzyjnej ale też najciekawszej odpowiedzi.  Zapraszamy do redakcji, przy Barbackiego 57, w Nowym Sączu. Gratulujemy! Dziękujemy za odpowiedzi także pani Joannie i panom: Arturowi, Łukaszowi, Kamilowi, i trzem Rafałom.

Niebawem kolejna fotozagadka!Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)