Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
09/07/2022 - 23:50

Gabriela Chojnowska z Nowego Sącza walczy o koronę Miss Polski

Nowosądeczanka, 21-letnia Gabriela Chojnowska, Miss Foto 2022 znajduje się w gronie tegorocznych finalistek Miss Polski. 17 lipca w Nowym Sączu będzie walczyć o koronę i tytuł najpiękniejszej Polki.

21-letnia miss foto 2022, nowosądeczanka Gabriela Chojnowska jest w gronie finalistek Miss Polski 2022. 17 lipca w Nowym Sączu będzie walczyć o koronę i tytuł najpiękniejszej Polki. 

Kim jest i czym się zajmuje Gabriela Chojnowska? 

Gabriela Chojnowska studiowała medycynę (stomatologię) w Ukrainie, w Ivano-Frankivsk National Medical University. Po wybuchu wojny, dalsze kształcenie będzie kontynuować w Polsce. Kocha podróże i lubi poznawać nowe miejsca, ich kulturę.

Jest ambitną, czułą oraz wrażliwą osobą, a w życiu kieruje się tym, co podpowiada jej serce. Za najwyższą wartość w życiu uważa rodzinę, na której wsparcie zawsze może liczyć.  

Gabriela Chojnowska o sobie:
- Jako dziecko byłam bardzo aktywna. Moją pasją była koszykówka, którą trenowałam przez większy okres dzieciństwa, nauczyło mnie to pracy zespołowej oraz dyscypliny, która jest niezwykle ważna w życiu.

Równocześnie uczęszczałam na zajęcia z baletu i wokalu, pozwoliło mi to oswoić się ze sceną. Lubię doświadczać i próbować nowych rzeczy. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Sport towarzyszy mi w życiu od dziecka.

- Dzień często rozpoczynam od jazdy na rolkach. Wycieczki rowerowe po pięknej Małopolsce, to coś co kocham. Ostatnio miałam okazję spróbować wędkarstwa spinningowego.

Uwielbiam podróżować i poznawać kuchnię oraz kulturę nowych miejsc. Studia na Ukrainie dały mi okazje do lepszego poznania naszego wschodniego sąsiada, ich mentalności oraz barwnej, wschodniej, słowiańskiej kultury. (MK) fot. (MK). Dziękujemy za przesłanie błędu