Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 sierpnia. Imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
09/07/2019 - 14:00

Instagram pęka ze śmiechu z naszej Kaśki Zielińskiej. O co chodzi? [WIDEO]

Jedna jest filigranowa, druga wysoka i puszysta. Razem stworzyły odjechany duet. Nasza Kaśka Zielińska i Elżbieta Romanowska, którą widzowie pokochali za rolę Joli w serialu „Ranczo” podbijają Instagram. Aktorki wrzucają do sieci zabawne filmiki, w których kpią z siebie na całego. Swoich fanów doprowadzają tym do łez.

Pozbawione makijażu, w "domowych" strojach, obie aktorki dają wyraz swojemu wielkiemu poczuciu humoru. Wyeksponowały to wszystko, co je różni. Filigranowa Katarzyna Zielińska obok bardzo wysokiej, puszystej Elżbiety Romanowskiej, czyli „Joli z Rancza", po prostu bawią do łez.

Po raz pierwszy pojawiły się razem na Instagramie w grudniu przed Bożym Narodzeniem w okresie przedświątecznej gorączki,  kiedy celebryci mogą dobrze zarobić w kampaniach reklamowych zachęcających do tego, żeby oddać się zakupowemu szaleństwu. Aktorki postanowiły sobie trochę z tego wszystkiego zakpić. W zabawnym filmiku przekonywały reklamodawców, że świetnie nadają się do tego, żeby zaistnieć w jakimś świątecznym spocie.

Jesteśmy bardzo rozczarowane tym, że nie dostałyśmy żadnej propozycji, ani od jakiejś firmy odzieżowej ani meblowej, ani telefonicznej, a jesteśmy aktorkami z dużym potencjałem, a bardzo małymi wymaganiami... i w ogóle nie mamy fochów. A teraz zbliża się okres świąteczny i może załapiemy się na jakąż reklamę – „zachwalały” swoje walory.

Po tym, jak filmik zrobił w sieci furorę, aktorki postanowiły stworzyć duet Twins Models. Nagrania ukazują się na Instagramie i bawią internautów do łez. Ostatnio Zielińska i Romanowska  wystąpiły we własnej „reklamie”  tabletek „na porost wszystkiego”.

Fani aktorek są zachwyceni.

Kocham Was wariatki. Jesteście obłędne, uwielbiam Wasz duet. Ja bez kodu biorę w ciemno kochane wariatki. Piękno z Was emanuje na każdy możliwy sposób! Uwielbiam! Czekam na nowe reklamy. Oplułam ekranik BOSKIE jesteście – napisała jedna z internautek.

Skąd w naszej Kaśce Zielińskiej rodem ze Starego Sącza tyle pogody ducha i dystansu do siebie? Jak pisze na Instagramie we wzruszającym wpisie, wszystko to zawdzięcza swojemu tacie.

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021