Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
09/12/2019 - 16:50

Jak Katarzyna Zielińska rzuciła wyzwanie największym celebrytkom

Okropny makijaż, nie najlepiej dobrana fryzura i tandetna biżuteria… takie obciachowe zdjęcie sprzed lat wrzuciła do sieci Katarzyna Zielińska. Pochodząca ze Starego Sącza aktorka znana z poczucia humoru potrafi nieźle zakpić z samej siebie. Ostatnio zachęca do tego inne celebrytki. Na Instagramie bardzo modny jest teraz trend #Zielinachallenge.

Jest znana, lubiana i ma status aktorskiej gwiazdy. Zachwyca urodą i elegancją, ale kiedy w zawodzie stawiała pierwsze kroki, nie była szczupła i elegancka. To, jak wygląda teraz, zawdzięcza ciężkiej pracy „nad masą i rzeźbą”. Potem doszła metamorfoza pod okiem stylistek.

Znana z poczucia humoru i dystansu do samej siebie aktorka postanowiła przypomnieć swoim fanom jak dziesięć lat temu wyglądała ze swoimi krągłościami. Jakiś czas temu na Instagramie zamieściła zdjęcie, które jak pisze, zrobił jej znienacka jakiś paparazzo.

Teraz Zielińska znowu postanowiła z siebie nieco pokpić. Do sieci wrzuciła zdjęcie, z czasów, kiedy sama zajmowała się stylizacją. W oczy rzuca się okropny makijaż, nie najlepiej dobrana fryzura i tandetna biżuteria. Gwiazda nie ograniczyła się jednak do pokazania obciachowej fotki. Rzuciła wyzwanie innym celebrytkom.   

Wyzwanie zamieniło się w modny na Instagramie trend  #Zielinachallenge. Celebrytki na potęgę pokazują swoje stare zdjęcia, takie sprzed ery stylistek, trenerów fitness i photoshopa.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Odpowiedź na #zielinachallenge Kasiu , szukałam zdjęcia, którym sprostam Twojemu czelendżowi! Oto proszę!! Pokaz Mody, połowa lat 90? Pełna awangarda, sunę po wybiegu w garniturze od @violaspiechowicz_chopina5 , który uwielbiałam, w drutach na głowie owiniętych sznurkiem- włosy czesał @grzegorz.bloch.stylista a makeup, czyli wszechobecny róż jako szczyt awangardy, stworzyła śp. wspaniała Gonia Wielocha. Nawet były brawa To se newrati! To były złote lata szołbizu w Polsce!!! Nasze feszyn!!!Czekam teraz na koleżanki- która wesprze nasze grono top dizajn bjuti zielina czelendż memoris ? #challenge #loveit #friends #katarzynazielińska #agatamlynarska #beauty #memories #timegoestoofast #tvpersonality #showbiz #moda #look #foreveryoung @katarzynazielinska @agata_mlynarska

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)