Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
24/03/2020 - 10:45

Jak w 2 lata stać się ulubieńcem 200 wolontariuszy? Poznajcie historię Marcelka

Zima to czas szarości, kolorystycznej nudy i bezruchu. Najwyższy czas wpuścić wiosnę do domu! Kilka dni temu ruszył Wielki Internetowy Kiermasz Wielkanocny. Wystarczy parę kliknięć myszką, aby przy okazji wesprzeć chorego Marcelka. To naprawdę może się udać!

Marcel ma dopiero 2 latka, a już zgromadził wokół siebie ponad 200 wolontariuszy, którzy od lutego przygotowują szereg akcji charytatywnych. Uroczy chłopiec cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i małogłowie. Od urodzenia codziennie walczy o lepszą przyszłość i o poprawę stanu zdrowia. W swoim życiu przeżył więcej, niż niejeden dorosły. W końcu pojawiła się nadzieja – Marcelowi można pomóc!

Rehabilitacja przynosi realne efekty. Każda godzina ćwiczeń jest na wagę złota. Niestety, złotem trzeba też za leczenie płacić… Razem z wolontariuszami stowarzyszenia RobimyCośWięcej zwracamy się z ogromną prośbą do mieszkańców Sądecczyzny, którzy wielokrotnie udowodnili, że mają gorące serca i są gotowi pomóc.

Kilka dni temu ruszył Wielki Internetowy Kiermasz Wielkanocny dla Marcelka. Możesz pomóc chłopcu odzyskać sprawność, wesprzeć rehabilitację i leczenie poprzez zakup wyjątkowych ozdób wielkanocnych, palm i innych rozmaitości, które od kilku miesięcy przygotowuje sekcja plastyczna stowarzyszenia #ZmalujmyCośWięcej. 

Niestety, przez obecną sytuacje w kraju i na świecie kiermasz wielkanocny nie odbędzie się stacjonarnie. Ze szczegółami akcji można zapoznać się w mediach społecznościowych – na Facebooku. Co można kupić? Ręcznie robione serwetki, piękne stroiki wielkanocne, pisanki, palmy, baranki, zajączki i świąteczne kartki. Wszystkie dekoracje w pięknej, żywej kolorystyce wprowadzą do waszych domów radość i przegonią zimowy czas na bardzo długo.

Zaproś znajomych do akcji i zrób z nami #CośWięcej!

[email protected], fot. archiwum prywatne #RobimyCośWięcej







Dziękujemy za przesłanie błędu