Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
26/09/2022 - 08:30

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie. To stanie się jesienią i zimą

Podwyżki cen węgla, gazu i prądu. Im bliżej zimy, tym może być gorzej - prognozują eksperci. Czarny scenariusz kreśli też jasnowidz Krzysztof Jackowski, który twierdzi, że ma dar zaglądania w przyszłość. Co zobaczył profeta?

Prognozy ekspertów nie brzmią optymistycznie

Ceny węgla jeszcze wzrosną, nie wiadomo tylko, o ile. Jakby tego było mało,  Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził podwyżkę taryfy za przesył gazu. Nie jest ona drastyczna, pytanie tylko, czy ostatnia. W górę pójdą też ceny prądu. Specjaliści sądzą, że najgorsze jest jeszcze dopiero przed nami.

Czytaj też W pijanym widzie podpalił dom. Mogła tylko patrzeć jak ogień trawi jej marzenia. Od tej historii chce się płakać  

Czarny scenariusz dla gospodarki kreśli też jasnowidz Krzysztof Jackowski

W swoich wizjach, którymi dzieli się na kanale YouTube, wieszczy  ogromne kolejki po "wszystkie rzeczy". - Czegoś się zlękniemy, znów coś się stanie, co wywoła w nas bieganie po zapasy. Kończy się czas tej iluzji spokoju - mówi Jackowski i zapowiada  okres przeróżnych perturbacji.

- Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy – przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

- Pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka - powiedział Jackowski.

Czytaj też Schwytali w Sączu stwora jak z horroru? Prawda okazała się inna [ZDJĘCIA]  

Co zrobi rząd, wieszczy Jackowski

Jasnowidz mówił też o nagłych posunięciach rządu i decyzji, która miałaby nawet ograniczyć nasze prawa.

- To będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją. Będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia – wieszczy Jackowski i dodaje, że niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw.

Owa nagła sytuacja być może będzie miała związek z wydarzeniami poza Polską – ostrzega jasnowidz. ([email protected] ) fot. screen You Tube

Zobacz również: Takiej Katarzyny Zielińskiej i jej synów nie widzieliście. Te sądeckie foty robią furorę!Dziękujemy za przesłanie błędu