Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
09/02/2020 - 21:55

Jedne dyskonty dają kary za parkowanie, inne pozwalają na samowolkę

Wielokrotnie pisaliśmy o parkingach przy dyskontach, gdzie za brak biletu można dostać karę. Inaczej jest natomiast przy ulicy Zielonej, bo tam można zostawić samochód na kilka miesięcy i nie obawiać się konsekwencji. Informują o tym nasi Czytelnicy.

- Pewien biały samochód dostawczy, któremu z jednej strony już całkiem zeszło z kół powietrze, stoi sobie na parkingu od miesięcy. Auto jest załadowane jakimiś elementami metalowymi i patrząc z drugiej strony, drzwi wydają się otwarte - informuje mieszkaniec ulicy Tartacznej, sąsiadującej z parkingiem.

Zobacz: Wandal z premedytacją zniszczył boisko dla dzieci i młodzieży [ZDJĘCIA]

Jak się okazuje, wymieniony plac to nie tylko darmowy parking dla rdzewiejących busów, ale także miejsce postoju i tzw. pauzy samochodów ciężarowych, wystawa dla aut przeznaczonych na sprzedaż, czy plac do przeładunku towaru. Ponadto jest to teren przeznaczony dla klientów dyskontu, myjni i stacji benzynowej.

- Tam nie panują żadne zasady. Każdy robi co chce, zostawia samochód, jak tylko mu pasuje i na jak długo potrzebuje. Prócz tego w jednym rogu, przy ogrodzeniu często alkohol spożywają miłośnicy tanich trunków, a z drugiej strony mamy żebraków pod sklepem. Zdecydowanie jest to plac wielofunkcyjny - dodaje nasz rozmówca.

([email protected]). Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu