Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
05/06/2023 - 05:55

Jest od niej starszy o blisko 50 lat. Tak rozpieszcza młodą żonę miliarder, właściciel krynickiego hotelu [ZDJĘCIA]

Po raz pierwszy pokazali się publicznie cztery lata temu i od razu wzbudzili sensację. Kiedy znany z listy stu najbogatszych Polaków Józef Wojciechowski, do którego należy krynicki hotel Czarny Potok, zakochał się w młodszej od siebie o blisko pół wieku Patrycji Tuchlińskiej, niektórzy obstawiali, że to tylko zauroczenie. Ale to była prawdziwa miłość. Została ostatecznie przypieczętowana na ślubnym kobiercu. Para doczekała się syna, a miliarder rozpieszcza młodą żonę. Ostatnio zabrał ją na rajskie wakacje na Lazurowym Wybrzeży.

Nie dawali szans tej miłości

Jego budowlany holding J.W. Construction przynosi mu miliardowe zyski. To do niego należy krynicki hotel Czarny Potok.  Czy jeden z najbogatszych Polaków Józef Wojciechowski wiedzie życie jak w bajce u boku Patrycji Tuchlińskiej, młodszej od niego o prawie pięćdziesiąt lat?

Kiedy cztery lata temu u jego boku pojawiła się długonoga piękność, wydawało się, że to tylko zauroczenie majętnego biznesmena, który lubi otaczać się pięknymi kobietami. Jednak para przetrwała wszystkie plotki i komentarze, jakie przetoczyły się przez tabloidy. Wzięli ślub, a niedawno doczekali się syna.

czytaj też Olśniewa talentem i urodą, która zapiera dech. Karolina ze wsi koło Limanowej robi furorę w Internecie [ZDJĘCIA]

Mąż miliarder po prostu ją rozpieszcza

Była modelka lubi pokazywać luksus, jaki ją otacza. Mąż miliarder po prostu ją rozpieszcza. Ostatnio zabrał ją na rajskie wakacje na Lazurowym Wybrzeżu.

Para zatrzymała się w nadmorskiej miejscowość Saint-Jean-Cap-Ferrat w luksusowym hotelu Grand Hotel du Cap-Ferrat. - Miło tu być - napisała Tuchlińska pod zdjęciem.

Czytaj też To naprawdę oni! Też kiedyś byli dziećmi. Te słodkie maluchy to najważniejsi sądeccy politycy [ZDJĘCIA] 

Jedna z internautek  pod postem zostawiła długi i złośliwy komentarz.

- Nie wiem czemu, ale zaraz po pani poście wyświetlił mi się post Grupy Granica, ze zdjęciem grupy uchodźców próbujących dostać się na teren Polski. Większość to dzieci. A pani w hotelu, w którym noc kosztuje ponad 15 tys. zł. Żeby chociaż pani na to zarobiła ciężką pracą. Nierówności to zmora dzisiejszego świata -  można przeczytać na Instagramie.

Czytaj też „Wskoczyłabym w ogień z jeszcze większą siłą!” Poruszające wyznanie Justyny Kowalczyk po śmierci męża

Kobieta z klasą

Patrycja Tuchlińska  niemiłego komentarza nie zignorowała.Co odpowiedziała na te zarzuty?

Stop! Dlaczego pani nie weryfikując, oskarża nas o bycie obojętnymi? Czy obowiązkiem jest chwalenie się pomaganiem w mediach? Dlaczego pani się nie chwali? Pisze pani o równości, a zarzuca, że mój partner ma więcej ode mnie. Pracując od rana do wieczora, od poniedziałku do niedzieli w wieku 76 lat, należy się raz na jakiś czas odpoczynek w wymarzonym miejscu i nic dziwnego, że chce otoczyć się najbliższymi, którzy go wspierają. To przykre, że pani jako kobieta, chciała sprawić mi, drugiej kobiecie ból. Mam nadzieję, że zrealizuje pani wszystkie swoje "odmienne" marzenia na tyle, aby być dobrą dla innych. Dobro wraca z podwojoną siłą! Ściskam! – napisała Tuchlińska.

Czytaj też Data ślubu była już ustalona, szyły się weselne stroje i wtedy jej o tym powiedział 

Czy ta spokojna , wyważona i kulturalna odpowiedź zawstydziła internautkę?  

"Przepraszam za swoje słowa. Tak jak napisałam, uderzyło mnie zestawienie tych dwóch postów, ale nie powinnam tak tego napisać. Przepraszam jeszcze raz, nie chciałam sprawić pani bólu. Życzę dużo dobrego" - napisała kobieta. Tuchlińska odpowiedziała jej emotką serduszka. ([email protected]) fot. Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia pięknej Patrycji Tuchlińskiej. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu