Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
28/11/2022 - 23:30

"Jest Ok". Wyszedł premierowy krążek góralki z Limanowej

Wokalistka młodego pokolenia, Karolina Szczurowska powróciła (28 listopada) z nostalgiczną piosenką "Jest Ok". Krążek ma już ponad tysiąc odsłon w sieci i liczba ta ciągle rośnie.

20-letnia wokalistka Karolina Szczurowska z Przenoszy (powiat limanowski) powróciła (28 listopada) z nostalgiczną piosenką "Jest Ok". Utwór ma już ponad tysiąc odsłon w sieci i liczba ta ciągle rośnie. 

Utwór jest drugim numerem, po krążku "Kwiatki”, który znajdzie się na nadchodzącej EP'ce z samymi singlami. Premierze  towarzyszy czarno-biały teledysk z układem tanecznym, który idealnie dopełnia jego przesłanie. 

Karolina Szczurowska to wokalistka młodego pokolenia, która sama tworzy muzykę oraz pisze teksty. Jak mówi, nie chce być kolejną osobą na rynku muzycznym, która śpiewa czyjeś dzieła.

czytaj też: Karolina Szczurowska zapowiada nową odsłonę siebie singlem "Jest Ok". Premiera tuż, tuż

Singiel "Jest Ok” jest melancholijnym utworem, pozwalającym słuchaczowi na chwilę odpoczynku i zastanowienie się co jest najważniejsze w życiu. 

- Ta piosenka to swego rodzaju tęsknota za poczuciem bycia wystarczalnym. Tęsknota za kimś bliskim, kogo częścią życia pragnęliśmy być, do kogo nadal czujemy niesamowite emocje.-wyjaśnia Karolina Szczurowska. 

- I, teoretycznie, jest słabo, ale odnajdujemy w sobie siłę i moc do tego by stawić temu czoła i kiedyś być wszystkim dla kogoś, kto to doceni i będzie sprawiał, że wszystko będzie okej, że my, ja i ty będziemy czuć się okej ze sobą.

- Postawiłam w tym utworze na czarno-biały klip, który pokazuje charakter tej piosenki i jeszcze bardziej pozwala się z nią utożsamić.- dodaje wokalistka. - Mam nadzieję, że ciepło przyjmiecie to co dla was stworzyłam. Jest to troszkę starszy utwór, który odczekał kilka lat w szafie by nareszcie ujrzeć świtało dzienne.

(MK). Żródło i fot. media społecznościowe Karoliny Szczurowskiej. Dziękujemy za przesłanie błędu