Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
22/01/2019 - 14:35

Joanna Kulig żegna się z serialem „O mnie się nie martw". Co się stanie z Igą?

Widzowie pokochali ja za rolę Igi w popularnym serialu „O mnie się nie martw”. Teraz jednak będą musieli się z nią rozstać. Aktorka nie zagra już w kolejnych odcinkach. Jej bohaterka pożegna się z życiem, bo gwiazda robi zawrotną, światową karierę.

Po tym, jak okazało się, że "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego będzie polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego, Joanna Kulig, rodem z Muszynki, jest już gwiazdą światowego formatu. Niewykluczone, że i ona odbierze najbardziej prestiżową nagrodę.

Czytaj też W zaawansowanej ciąży mknie jak torpeda. Joanna Kulig w amerykańskim serialu

Po tym jak na festiwalu w Cannes film "Zimna wojna", w którym zagrała główną rolę, zdobył Złotą Palmę,  jej kariera nabiera zawrotnego tempa. Typowana do Oscara Joanna Kulig jest już gwiazdą światowego formatu. To dlatego odchodzi z popularnego serialu „O mnie się nie martw”.  Fani aktorki, choć kibicują jej w sukcesach, są niepocieszeni.

Grana przez  Joannę Kulig sympatyczna Iga, ma się pożegnać z życiem w dramatycznych okolicznościach.

Jak przypomina telemagazyn.p, w finale ostatniego sezonu Iga razem z synkiem wracała z Rucianego. Po drodze była świadkiem wypadku samochodowego z udziałem matki z dzieckiem. Ruszyła na pomoc. Wyciągnęła z auta dziecko, a następnie poszła po kobietę. Wtedy pojawił się samochód ciężarowy, który rozpędzony jechał prosto na miejsce wypadku. Słychać było tylko odgłos głośnego hamowania. Teraz już  wiadomo, że główna bohaterka serialu, wypadku nie przeżyła.

Czytaj też Idzie z Muszynki po sławę. Joanna Kulig szturmuje okładki światowych pism

Co czeka Joannę Kulig w nowym filmowym życiu wielkiej gwiazdy? Amerykański magazyn filmowy The Playlist spekuluje, że  Joanna Kulig ma szansę na Oscara w kategorii najlepsza aktorka. Czy otrzyma nominacje do nagrody? Wszystko rozstrzygnie się  już 22 stycznia.

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. MaKDziękujemy za przesłanie błędu