Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
04/01/2020 - 22:45

Julka podbiła serca jurorów. Nastolatka z Berestu w drużynie Tomsona i Barona

14-letnia Julka Wincenciak z Berestu (gmina Krynica-Zdrój) podbiła serca jurorów The Voice Kids 3. Podczas etapu przesłuchań w ciemno Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski odwrócili fotele i wyrazili podziw nie tylko dla jej barwy głosu, ale też wytrwałości w spełnianiu muzycznych marzeń.

W sobotę, 4 stycznia w The Voice Kids, muzycznym show dla dzieci, wyemitowanym na antenie TVP 2, wystąpiła Julka Wincenciak. Nastolatka (zachwyciła również w Sądeckich Młodych Talentach) po raz drugi próbowała w nim swoich sił wokalnych. Startowała w ubiegłym roku, wykonując utwór Camili Cabello "Hawana". Chociaż trenerzy nie odwrócili wówczas swoich foteli, to poprosili ją o bis.

Tym razem, podczas etapu przesłuchań w ciemno, 14-latka z Berestu zaśpiewała piosenkę If I Ain’t Got You Alicii Keys, wzbudzając zachwyt jurorów: Tomsona i Barona, Cleo oraz Dawida Kwiatkowskiego, którzy odwrócili fotele. Wszyscy chcieli, aby Julka zasiliła właśnie ich drużynę.

Młoda wokalistka z Berestu dołączyła do ekipy Tomsona i Barona. Jak jej pójdzie? Zobaczymy w kolejnych odsłonach programu, w którym pojawia się wiele dziecięcych, muzycznych talentów.

Pierwsza edycja programu The Voice Kids pojawiła się na ekranach telewizorów w styczniu 2018 i okazała się szczęśliwa dla 14-letniej Roksany Węgiel. Kolejną odsłonę muzycznego show wygrała 13-letnia Ania Dąbrowska.

(MK) fot. screen  Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)