Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
03/12/2019 - 10:55

Karolina Niepsuj niestrudzenie pracuje na swój sukces

Karolina Niepsuj nie próżnuje. Finalistka tegorocznej edycji Sądeckich Młodych Talentów po raz kolejny zaprezentowała swój talent przed szerszą publicznością.

Karolina Niepsuj pochodzi ze wsi Biała Niżna koło Grybowa. Od najmłodszych lat pasjonuje się śpiewem. Wielokrotnie brała udział w akademiach okolicznościowych, gdzie prezentowała swój talent przed lokalną publicznością i nie tylko.

W tegorocznej edycji Sądeckich Młodych Talentów zaprezentowała się przed jury w ambitnym utworze Christiny Aguilery „Hurt”. Dostała się do finału. Karolina Niepsuj w wywiadzie dla „Sądeczanina” zapowiadała, że planuje także podjąć naukę śpiewu. Nie było to tylko czcze gadanie, bowiem od jakiegoś czasu dziewczyna pobiera lekcje wokalu.

Ostatnio miała okazję sprawdzić się na Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej w Trzebini, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii soliści. Utwór,w którym zaprezentowała się młoda artystka, to piękna piosenka „Miasto 44”. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

(I.N) Zdjęcia: Sądeczanin, Karolina Niepsuj Dziękujemy za przesłanie błędu