Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
17/10/2012 - 13:58

Kasia Zielińska przyjęła oświadczyny i planuje huczne wesele

Katarzyna Zielińska, aktorka ze Starego Sącza, zdradziła w wywiadzie dla magazynu „Party”, że się zaręczyła. Szykuje się huczne wesele!
Media już od dłuższego czasu spekulowały na temat pierścionka, który pojawił się na palcu aktorki. W wywiadzie dla magazynu „Party” Zielińska w końcu przyznała, że jest to pierścionek zaręczynowy. Aktorka usłyszała od Wojciecha Domańskiego pytanie: „Czy zostaniesz moją żoną?”. Oświadczyny przyjęła i planuje huczne wesele.

- Na pewno nie powiedzą sobie tak w tym roku. Zielińska hołduje tradycji a ta mówi, że ślub powinien się odbyć rok po zaręczynach. Poza tym Kasia chce mieć huczne wesele, a do tego też trzeba się przygotować – przekonuje znajoma pary i dodaje: - Kasia nie posiadała się z radości, ale poprosiła przyjaciół o dyskrecję.

Katarzyna Zielińska (ur. 29 sierpnia 1979 w Limanowej) – polska aktorka i wokalistka. W 2002 ukończyła PWST w Krakowie. Zielińska jest kapitanem jednej z drużyn w programie TVP2 Kocham Cię, Polsko!. W 2010 wystąpiła w konkursie na Serialowy Hit Lata podczas 47. KFPP w Opolu, gdzie wspólnie z innymi aktorami serialu Dom nad rozlewiskiem – Sylwią Juszczak, Antonim Królikowskim i Bartłomiejem Kasprzykowskim, a także z muzykiem Robertem Gawlińskim wykonała utwór „Nie stało się nic”. W 2011 uczestniczyła w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak. Zajęli 4. miejsce. W 2011 zdobyła nagrodę Telekamery 2011 w kategorii Aktorka, a także uzyskała nominację do nagrody Wiktory w kategorii Odkrycie roku. We wrześniu 2012 zasiadła w jury trzeciej edycji programu TVP2 Bitwa na głosy. Aktorka zna język jidysz.

(C)

Źródło: Onet.pl i Wikipedia

Fot. Skan ze strony katarzynazielinska.bloog.plDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)