Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
20/11/2018 - 11:10

Kaśka Zielińska chce się załapać na reklamę i nikt jej nie chce. Ale dlaczego?

Ma do siebie dystans i czasem lubi z siebie zakpić. Filigranowa Katarzyna Zielińska stanęła ostatnio u boku swojej koleżanki po fachu, puszystej i bardzo wysokiej Elżbiety Romanowskiej, która podbiła serca widzów rolą Joli z serialu "Ranczo". Aktorki wrzuciły do sieci zabawny film, w którym tuż przed świąteczną, zakupową gorączką polecają swoje usługi.

Okres przedświąteczny to nie tylko żniwo dla sprzedawców, także dla celebrytów, którzy mogą dobrze zarobić w kampaniach reklamowych zachęcających do tego, żeby oddać się zakupowemu szaleństwu.

Czytaj też Fani w szoku? Co się stało z twarzą Katarzyny Zielińskiej!

Katarzyna Zielińska i Elżbieta Romanowska postanowiły sobie trochę z tego wszystkiego zakpić. W zabawnym filmiku przekonują reklamodawców, że świetnie nadają się do tego, żeby zaistnieć w jakimś świątecznym spocie.

- Jesteśmy bardzo rozczarowane tym, że nie dostałyśmy żadnej propozycji, ani od jakiejś firmy odzieżowej ani meblowej ani telefonicznej, a jesteśmy aktorkami z dużym potencjałem, a bardzo małymi wymaganiami... i w ogóle nie mamy fochów. A teraz zbliża się okres świąteczny i może załapiemy się na jakąż reklamę - zachwalają swoje walory w filmiku, który robi furorę w sieci.  

Czytaj też Co naprawdę nakręca Kaśkę Zielińską? Serialowa gwiazda zdradza swoje sekrety

Pozbawione makijażu, w "domowych" strojach, obie aktorki dają wyraz swojemu wielkiemu poczuciu humoru. Wyeksponowały to wszystko, co je różni. Filigranowa Zielińska obok bardzo wysokiej, puszystej "Joli z Rancza" po prostu bawią do łez.

[email protected] fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)