Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
16/10/2019 - 21:35

Kinga w Top Model, Paulina też marzy o modelingu. Czy pójdzie w jej ślady?

Kinga Wawrzyniak w Nowym Sączu została Miss Małopolski 2018, a w Krynicy-Zdroju, III wice Miss Polski 2018. W tym roku koronę Miss Galerii Trzy Korony przekazała Paulinie Bołoz z Krzyżówki. Teraz spełnia swoje marzenia, bierze udział w Top Model i świetnie sobie radzi. Czy Paulina pójdzie w ślady o kilka lat starszej koleżanki?

18-letnia Paulina Bołoz z Krzyżówki i Kinga Wawrzyniak z Krakowa, to dwie piękne dziewczyny, które połączyła nie tylko szarfa i korona, ale także marzenia o zaistnieniu w modelingu.

- Podczas wyborów Miss Ziemi Sądeckiej 2019 miałyśmy okazję się poznać i chwilkę porozmawiać. Mogę powiedzieć, że Kinga jest bardzo sympatyczną dziewczyną.- mówi Paulina, finalistka Miss Polski 2019 - Kinga pocałowała koronę, którą mi przekazywała i przyniosło to szczęście. Jestem w finale Miss Polski 2019! 

https://sadeczanin.info/rozmowy-sadeczanina/kinga-wawrzyniak-miss-malopolski-2018-jestem-zwykla-dziewczyna

Kinga studiuje gospodarkę nieruchomościami, trenuje akrobatykę powietrzną i łyżwiarstwo figurowe. Do programu zgłosiła się, ponieważ od dawna fascynuje ją moda i model ling.

Podkreśla, że spełnia marzenia jeszcze z lat, gdy była nastolatką. Największym marzeniem jest zaistnieć na okładkach znanych światowych magazynów oraz zrobienie kampanii najbardziej znanych marek perfum i biżuterii na świecie.

Podobne marzenia ma Paulina.-  Ja też chciałabym spróbować sił w modelingu. Jednak nie za sprawą programu Top Model. Jest wiele innych sposobów.

- Oglądam Top Model i bardzo kibicuje Kindze. Uważam, że  świetnie sobie radzi! Trzymam za nią mocno kciuki i mam nadzieję, że dojdzie do finału. -dodaje  Paulina, która śledzi program na bieżąco.

Za nami siódmy odcinek „Top Model”. W programie zostało tylko 11 osób. Z tygodnia na tydzień poprzeczka jest coraz wyższa, uczestnicy bardziej zestresowani. Nie każdy będzie mógł walczyć o tytuł „Top”.

Paulina Bołoz w grudniu, w Katowicach powalczy o koronę Miss Polski 2019.

(MK) fot. arch. aut. Dziękujemy za przesłanie błędu