Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
16/03/2020 - 16:00

Kobieta w górach! Są już wyniki konkursu fotograficznego

Nie spodziewaliśmy się aż tylu niesamowitych zdjęć. Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich, bez wyjątku. Niestety, musieliśmy podjąć niezwykle trudną decyzję i wybrać tylko pięć fotografii.

Owca, czekan i wschód Słońca

Owca, czekan i wschód słońca. To niecodzienne zdjęcie przesłała nam pani Elżbieta Soboń. Widok, który podziwiamy, to budzące się do życia góry widziane z Koziego Wierchu. Szczyt ten jest sporą atrakcją turystyczną latem, szczególnie dla osób, które szukają mocnych wrażeń. Wszystko przez to, że jest elementem jednego z najtrudniejszych szlaków – Orlej Perci!

Anioły bieszczadzkie...

„Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły…” zapewne wielu z Was zaczęło nucić sobie piosenkę SDM widząc to zdjęcie. Pani Sabina Kowalczyk przesłała nam piękne zdjęcie z Halicza. Dla tych, którzy jeszcze mieli okazji „rzucić wszystkiego i uciec w Bieszczady” polecamy tę trasę!

Grossglockner zdobyty

„Grossglockner” zdobyty! Tak swoje zdjęcie podpisała pani Paulina Barycz. Uśmiech i radość, a w nas mała zazdrość się obudziła widząc te widoki. Grossglockner to najwyższy szczyt w Austrii (3 798 m n.p.m.). Z ciekawych rzeczy na jego szczycie znajduje się krzyż ważący 350 kg zwany cesarskim. Ustawiony został w 25. rocznicę ślubu Franciszka Józefa I z  Sissi czyli Elżbietą Wittelsbach.

Fot. Marcelina Gaborek

I znowu Alpy! Tym razem pani Marcelina Gaborek zabrała nas na Pic de Jallourre! Widok zapiera dech w piersiach!

Himalaje

Tym razem troszkę inny widok. Pani Agata Lenczewska pokazała Triund, krainę zielonej trawy. Himalaje urzekają!

Dla wszystkich Pań  mamy bony  podarunkowe ufundowane przez Klinikę Kosmetologii i Medycyny Estetycznej CosmeEstetic na infuzję tlenową o wartości 200 zł. O sposobie odbioru nagród poinformujemy drogą e-mailową.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy! Umililiście nam pracę w tym ciężkim okresie. Czytelników zapraszamy do obejrzenia także pierwszej partii zdjęć konkursowych - "Co za kobiety! Co z góry!"! Naprawdę warto!

Nieziemskie kobiety i niesamowite góry
"Kobieta w górach" - taki był tytuł konkursu fotograficznego, na który wpłynęło mnóstwo pięknych zdjęć. Zachwyt i zazdrość - te uczucia towarzyszą pewnie oglądaniu wspaniałych fotografii.


Dziękujemy za przesłanie błędu