Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
24/01/2019 - 14:40

Kordian zaprasza na szampana o piętnastej

Jego koncerty gromadzą tysiące fanów, a teledyski w sieci doczekały się milionowych odsłon. Teraz dla wielbicieli szykuje prawdziwą niespodziankę. Kordian, wydaje płytę, którą będzie promował w nowosądeckim Empiku w piątek o godzinie 15.

Fani pokochali Kordiana za jego piosenki, w których połączył skoczne rytmy disco z góralskim folklorem. Jego barwne teledyski, które wrzuca do sieci, doczekały się milionów wyświetleń. Wielką popularnością cieszy jego fanpage, na którym gwiazdor z Żeleźnikowej zamieszcza krótkie filmiki ze swoich koncertów i zabawne zdjęcia. 

Ostatnio od wielbicieli popłynęła prawdziwa lawina życzeń, bo Kordian obchodził swoje urodziny. Niektóre z nich były bardzo oryginalne.

Muzyk na Facebooku za życzenia dziękuje i zapowiada, że szykuje dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę, płytę ze swoimi największymi przebojami. Premiera odbędzie piątek 25 stycznia o godzinie piętnastej.w Nowym Sączu w galerii Trzy Korony. Przy okazji to będzie urodzinowe przyjęcie, bo gwiazdor zaprasza fanów na szampana.  

[email protected] fot.T.KDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe