Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
31/08/2022 - 20:00

"Kwiatki", singiel góralki z Przenoszy niedawno zadebiutował, a już robi furorę w sieci

„Kwiatki”, singiel Karoliny Szczurowskiej zadebiutował zaledwie 30 sierpnia, a już ma tysiące odsłon w sieci. Romantyczny utwór opowiada o lecie, ukwieconej łące, a także magicznej sile miłości.

„Kwiatki”, singiel Karoliny Szczurowskiej miał premierę zaledwie 30 sierpnia, a już ma tysiące odsłon w sieci. Romantyczny utwór opowiada o lecie, ukwieconej łące, a także o magicznej sile miłości.

-To piosenka o prostej, letniej a zarazem magicznej miłości. Chciałabym abyście wyobrazili sobie łąkę, spacer i tą drugą osobę trzymającą zerwany bukiet polnych kwiatków.-tłumaczy Karolina Szczurowska. 

-Jest to pierwsza piosenka po długiej przerwie, dlatego chyba tym bardziej stresuje się jak ją odbierzecie. Mam ogromną nadzieję, że każdy z Was będzie potrafił utożsamić się z moją nową muzyką, i tym co śpiewam dla Was w moich bardzo ważnych dla mnie „Kwiatkach”. 

Jak wyjaśnia Karolina Szczurowska, „Kwiatki” to piosenka, którą napisała będąc w niesamowitej relacji, która ciągle trwa. Relacja, która zaczęła się bardzo spontanicznie od bukietu polnych kwiatków po bukiet róż, szczere uczucie i miłość.

-Podczas tworzenia, zależało mi, aby przekazać to, że nie wiemy, kiedy miłość pojawi się w naszym życiu. Może dziać się to bardzo niespodziewanie i wywrócić nasz świat do góry nogami -wyznaje 20-letnia wokalistka.  

- Klip przedstawia moją relację z osobą która tworzy wspólnie ze mną tę piękną historię. Na każdego z nas gdzieś w świecie czeka właśnie taka osoba, i każdemu z Was życzę jej odnalezienia.

(MK). fot. okładka singla "Kwiatki", Karoliny SzczurowskiejDziękujemy za przesłanie błędu