Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
26/09/2023 - 07:30

Majka Jeżowska z Nowego Sącza ciągle piękna i seksowna. To zasługa genów, skalpela chirurga czy diety cud [ZDJĘCIA]

Ma świetną figurę i choć liczy sobie sześćdziesiąt trzy lata, wygląda znakomicie. Wśród fanów, którzy w mediach społecznościowych nie szczędzą jej komplementów, zyskała nawet miano „seksi babci”. Czy to zasługa sądeckich genów Majki Jeżowskiej, skalpela chirurgów plastycznych a może diety cud?

Z ujawnieniem prawdy nie ma problemu

Sądecka gwiazda polskiej piosenki chętnie pokazuje  na zdjęciach swoje wdzięki i ponoć nie może się opędzić od adoratorów. Czy Majka Jeżowska tak świetnie wygląda bo ma takie dobre geny, czy też może zawdzięcza to chirurgii plastycznej? Artystka z ujawnieniem prawdy nie ma problemu.

Czytaj też Ciarki od tego chodzą po plecach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski już to wie

- Nie ukrywam, że zadbałam o swój nowy uśmiech, nosiłam aparat chyba trzy lata i wyprostowałam sobie nos, jak wiele kobiet na świecie – wyznała jakiś czas temu w rozmowie z „Super Expressem”. - Szczególnie nos wprawiał mnie w kompleksy, przeszkadzał podczas występów i wywiadów telewizyjnych, bo zawsze musiałam pilnować ustawienia lewym półprofilem do kamery, żeby nie było widać garbka - pamiątki po złamanym i źle zrośniętym w dzieciństwie nosie – tłumaczyła.

Czytaj też Chłopak spod Limanowej robi wielką karierę. Podbił serce Europy [WIDEO] 

Czytaj też Rozstanie czy mistyfikacja. Jak to jest z tą miłością Dody i górala spod Łącka? [ZDJĘCIA]

Ma też inne sposoby na wieczną młodość

Dziesięć lat temu Jeżowska zrezygnowała z jedzenia mięsa. Szybko dostrzegła, że dieta roślinna korzystnie wpływa na jej wygląd i samopoczucie – pisze o pochodzącej z Nowego Sącza wokalistce interia.pl.  - Zmieniają się nam rysy twarzy, naprawdę, proszę mi wierzyć. Znika opuchnięcie, taka pewna ociężałość, którą mamy, jedząc te rzeczy, które się długo, długo, długo odkładają.  

- Jakbyście weszli do mnie do mieszkania i zobaczyli co mam w lodówce, to naprawdę nie ma tam wielu produktów. Jem surowe jarzyny, bo nie chce mi się ich gotować. Wolę wziąć dwie marchewki i sobie schrupać, by zabić pierwszy głód  – cytuje jej wypowiedź serwis.

Czytaj też Paulina Chapko i Joel Valencia, piłkarz z Ekwadoru. Głośna miłość słynnej bliźniaczki z Nowego Sącza 

Piosenkarka dba też o kondycję i wysypia się. Co jeszcze sprawia, że wygląda młodo?  Jak podkreśla, wciąż trzeba wyznaczać sobie nowe cele, skupiać się na przyjemnościach i dobrych rzeczach, także otaczać się gronem sprawdzonych przyjaciół i młodych ludzi. - Szkoda mi czasu na krytykowanie innych, nie żyję cudzym życiem – mówiła w rozmowie z „Super Expressem”.([email protected]) fot. Instagram

Zobacz zdjęcia Majki Jeżowskie. Kliknij TUTAJ
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu