Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
30/04/2021 - 22:20

Majówka w Muszynie zapowiada się atrakcyjnie i śpiewająco z Kapelą Folkowni

Atrakcyjnie zapowiada się majówka w Muszynie. Będzie można pospacerować po ogrodach na Zapopradziu, odwiedzić kiermasz rękodzieła artystycznego, posłuchać muzyki z Kapelą Folkowni, posiedzieć na multimedialnej ławce w centrum i podziwiać nową fontannę.

W Muszynie majówka zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i śpiewająco z Kapelą Folkowni, która zagra (2 maja) przy pijalni Antoniego na Zapopradziu, w godz. od 14 do 18.

Odwiedzający nadpopradzkie uzdrowisko będą mogli wybrać się na kiermasz rękodzieła artystycznego, który zagości przy Dworze Starostów, na który zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury. Wystawcy pojawią się też w Ogrodach Tematycznych, obok ogródków kawiarnianych na świeżym powietrzu.

Na Zapopradziu niezmienną popularnością cieszą się woliery z egzotycznymi ptakami, do których dołączą alpaki południowoamerykańskie, trawożerne ssaki  z rodziny wielbłądowatych.  Natomiast w odnowionym centrum miasta, w pobliżu zrekonstruowanego ratusza można posiedzieć na multimedialnej ławce i podziwiać nową fontannę.

Od wtorku, 4 maja otwarte dla zwiedzających (na razie indywidualnie) będą muszyńskie Ogrody Biblijne, w godzinach od 10 do 18. (MK) fot. aut. Dziękujemy za przesłanie błędu