Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
30/10/2022 - 08:15

Męską wrażliwością! Tym Dominik Dudek oczarował Justynę Steczkowską w The Voice of Poland

Dominik Dudek , pochodzący z powiatu limanowskiego wokalista, przełamał przesąd o przynoszącej pecha trzynastce. Występując podczas wczorajszego odcinka The Voice od Poland skradł serca widzów i jury swoją interpretacją piosenki Robbiego Williamsa – „Feel”. Zapewni sobie tym udział w kolejnych zmaganiach.

Jako pierwszy ocenił występ Dominika ocenił Marek Piekarczyk, określając je mianem dobrego.

 Ale już Justyna Steczkowska nie szczędziła chłopakowi komplementów. – Przypomniałam sobie dyskusję o męskiej delikatności, mężczyźni również bywają delikatni. Mnie się bardzo podobało twoje wykonanie. Jesteś nietypowy. Unikatowość jest niezwykłą siłą. Pilnuj intonacji i do przodu – skwitowała.

Przypomnijmy na wstępie, że Dominik Dudek należy do ekipy Tomsona i Barona razem z Evgenen Peltekiem, Martinem Rybczyńskim Tetianą Diachenko, która przyjęła w programie pseudonim Aelin. Po wczorajszym występie do kolejnego etapu muzycznej rywalizacji przeszli jedynie Dominik Dudek właśnie i Evengen Peltek, którzy zdobyli najwięcej głosów publiczności. Natomiast sami trenerzy zadecydowali, że z ekipą musi się pożegnać Martin Rybczyński.

Niemal w każdej edycji The Voice of Poland pojawiają się wokaliści z naszego regionu,  ale jak dotąd nie było tak silnej  reprezentacji. Przypomnijmy, że do najnowszej edycji programu trafiła aż trójka młodych, utalentowanych artystów.  Poza Domanikiem Dudkiem udział w show wywalczyli sobie również Aleksandra Król z Limanowej i Rafał Talarczyk z Nowego Sącza, którzy  jednak polegli  w bitwach bitwy na głosy. ([email protected] Fot.: Dominik Dudek Facebook i The Voice of Poland)Dziękujemy za przesłanie błędu