Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
18/06/2021 - 17:45

Miejsce jak z horroru. Gdzie to jest? Kolejna fotozagadka „Sądeczanina”

Opustoszały budynek pieczołowicie ozdobiony przez grafficiarzy. Oto kolejna fotozagadka „Sądeczanina”. Wiecie, gdzie zrobiliśmy te zdjęcia?

Fotozagadka, fot. SS

Jeśli uwielbiacie odkrywać zapomniane miejsca w naszym regionie, koniecznie powinniście tu przyjechać. Zanim jednak zdradzimy wam więcej, zachęcamy wszystkich Czytelników do wzięcia udziału w kolejnym odcinku fotozagadki.

Fotozagadka, SS

Wieczorami to miejsce wygląda jak kadr z horroru. Samotny spacer wokół opustoszałego budynku, położonego z dala od ludzi może przyprawić o dreszcze. Miejsce to wydaje się być stworzone dla miłośników urbexu, czyli eksplorowania miejsc opuszczonych, niewidocznych i niedostępnych dla ludzi. Ściany wewnętrzne oraz zewnętrzne budynku pokrywają przeróżne malunki i napisy.

Fotozagadka, SS

Fotozagadka, SS

W jakiej miejscowości sfotografowaliśmy ten obiekt? Co się tutaj znajdowało, zanim czas zrobił w tym miejscu swoje? Odpowiedzi ślijcie na adres s.siwulska@sadeczanin.info w tytule wpisując „Fotozagadka”. Nie zapomnijcie podać swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego. Na Czytelników, którzy udzielą najdokładniejszej odpowiedzi czekają redakcyjne upominki. Na wasze maile czekamy do 23 czerwca 2021 roku. (s.siwulska@sadeczanin.info, fot. SS)Dziękujemy za przesłanie błędu