Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
18/12/2019 - 10:35

Miesięcznik "Sądeczanin" dostępny również w Stróżach

Również mieszkańcy Stróż mogą kupić miesięcznik "Sądeczanin" w swojej miejscowości.

Mimo iż mamy już środek grudnia, pogoda wciąż jest dla nas łaskawa. Warto skorzystać i wyjść na spacer, a przy okazji sprawdzić, gdzie miesięcznik "Sądeczanin" dostępny jest dla czytelników. Pisaliśmy o tym, gdzie można zakupić miesięcznik „Sądeczanin w Grybowie. A gdzie dostaniemy miesięcznik w Stróżach?

Delikatesy Centrum w Stróżach

„Sądeczanin” czeka w Delikatesach Centrum. Podczas gorączki świątecznych zakupów, w przerwie między gotowaniem a sprzątaniem, warto znaleźć odrobinę czasu dla siebie i przeczytać coś, co dodatkowo wprawi nas w świąteczny nastrój. Takim świątecznym motywatorem jest artykuł z grudniowego numeru miesięcznika, autorstwa Rafała Gajewskiego- „Wspólnie spełniliśmy ich marzenia. Razem możemy więcej!”. Budujące jest to, że nawet gdy pojawiają się przeciwności losu, pojawiają się także ludzie, którzy te przeciwności pomagają nam pokonać.

Sklep Wielobranżowy Relax 2 w Stróżach

Miesięcznik „Sądeczanin” dostępny jest również w Sklepie Wielobranżowym Relaks 2. W najnowszym numerze możemy znaleźć wywiad z Krzysztofem Bochenkiem. Jest to inicjator i realizator powstania mini obserwatorium astronomicznego, które dostępne jest w miejscowości Siołkowa. W grudniu, Krzysztof Bochenek planuje dwa wydarzenia astronomiczne w obserwatorium. Więcej na ten temat w grudniowym numerze miesięcznika „Sądeczanin”.

Zapraszamy do lektury! ( i.niepsuj@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu