Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
01/10/2014 - 11:09

Miła niespodzianka dla nieaktywnych zawodowo osób w wieku 55+

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza serdecznie nieaktywnych zawodowo mieszkańców w wieku 55+ z Nowego Sącza oraz powiatów nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego, na miłe wieczory z kulturą.
- Przygotowaliśmy w sumie 200 Bonów Kultury w ramach projektu “Kulturalny Senior” dla niepracujących osób, które mają ukończone co najmniej 55 lat, by skorzystały z oferty MCK Sokół w Nowym Sączu. Każdy bon jest biletem wstępu na dwa dowolnie wybrane seanse kinowe, upoważnia do odwiedzenia Galerii BWA Sokół oraz zawiera prezent w postaci kawy lub herbaty w kawiarni – informuje Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia.

Bony można realizować aż do 30 listopada 2014 roku. Są one dystrybuowane w symbolicznej cenie 10 złotych. Jedna osoba może nabyć tylko jeden bon.

Dodatkowo 20 listopada, osobom które skorzystały z bonów, zaprezentowany zostanie darmowy seans filmowy w Małopolskim Centrum Kultury w Nowym Sączu, z poczęstunkiem i spotkaniem z ciekawym gościem związanym ze światem kultury. Jaki to film i kto go zapowie na razie niech pozostanie tajemniczą niespodzianką.

Każdego kto ukończył 55 lat, jest nieaktywny zawodowo, ma apetyt na miłe towarzystwo, ciekawe spotkania i dawkę emocji związanych z kontaktem ze sztuką i filmem, zapraszamy pod gościnny dach Stowarzyszenia Sursum Corda, przy ul. Zakościelnej 3 w Nowym Sączu, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 19:00.

Bony można zarezerwować też telefonicznie, pod numerem 18 540 40 40. Więcej informacji o projekcie na stronie www.sc.org.pl/projekty/kulturalny-senior
Projekt realizowany jest przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Materiał promocyjny


Dziękujemy za przesłanie błędu