Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
22/06/2022 - 20:30

Miss Polski: najpiękniejsze dziewczyny przygotowują się do konkursu [ZDJĘCIA]

24 finalistki Miss Polski 2022 rozpoczęły w Krynicy-Zdroju swoje pierwsze zgrupowanie, podczas którego przygotowują się do konkursu. Najpiękniejszą Polkę 2022 poznamy w niedzielę, 17 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.

W Krynicy-Zdroju odbywa się pierwsze zgrupowanie finalistek, kandydatek do korony i tytułu Miss Polski 2022. Najpiękniejsze 24 polskie dziewczyny 20 czerwca zamieszkały w jednym z hoteli w centrum uzdrowiska, gdzie mogą bliżej się poznać.

czytaj też: 24 finalistki Miss Polski 2022, a wśród nich Gabriela Chojnowska z Nowego Sącza 

Uczą się m.in.:, jak dobierać kolory do swojej urody, a także prezentacji przed kamerą. Zdobytą wiedzę dziewczyny wykorzystują w praktyce, nagrywając wizytówki video.

Najbliższe dni finalistek wypełnione będą nie tylko szkoleniami, sesjami zdjęciowych czy nagraniami video, które zobaczymy w trakcie finałowej gali. W swoim grafiku mają również zwiedzania całej pięknej Małopolski!

A oto 24 finalistki Miss Polski 2022 Sara Borowiecka (Warszawa), Gabriela Chojnowska (Nowy Sącz), Natalia Czerw (Warszawa), Natalia Czerwińska (Białystok), Joanna Czokało (Londyn), Dominika Grabias (Warszawa), Aleksandra Gronowska (Warszawa), Justyna Jachnik (Bielsko-Biała) Magdalena Jasińska (Warszawa), 

Aleksandra Klepaczka (Łódź), Natalia Konofalska (Płońsk), Patrycja Krzywoń (Kraków), Weronika Kujawa (Raciąż), Julia Maź (Dolice), Katarzyna Minoł (Katowice), Oliwia Nawrot (Miami), Maja Perzyna (Warszawa), Wiktoria Przybylska (Lipówki), Sylwia Stasińska (Pępowo), Magdalena Story (Zambrów), Zuzanna Wirtek (Warszawa), Karolina Wiszyńska (Augustów), Kamila Wiśniewska (Jastrzębie Zdrój) oraz Aleksandra Wrześniewska (Warszawa).

(MK) foto Seweryn Cieślik

24 finalistki Miss Polski 2022 rozpoczęły swoje pierwsze zgrupowanie
24 finalistki Miss Polski 2022 rozpoczęły w Krynicy-Zdroju swoje pierwsze zgrupowanie. Najpiękniejszą Polkę 2022 poznamy w niedzielę, 17 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.


Dziękujemy za przesłanie błędu